1. MAGYAR KLÁN - TGF - Outland Burning Crusade - HORDA

    Üdv minden érdeklődőnek!

    Pár hónappal ezelőtt kezdtünk el játszani kis baráti társaságként az Outland BC Szerveren.
    Sajnálattal tapasztaltuk hogy Horda oldalon nem volt egyetlen magyar klán sem amivel foglalkozott volna a vezetőség.
    Viszont magyar játékos akadt, nem is kevés, csak sajnos összetartó klán nélkül nem volt hol gyülekezniük.

    Eldöntöttük, szükség van egy összetartó klánra ahol az újak segítséget kapnak a felzárkózásban, és a régiek reményt a továbbhaladáshoz.

    Így született meg a GoSu

    Jelenleg 20-25 fővel rendelkezünk. A második fix klános Karazhan csapat a héten startol. Az első csapat 9/11.
    Gruult és Magtheridont egyelőre Guildbase Teammel Pugoljuk.

    Célunk a 25 fős Raidelés FIX Klános csapattal, hosszú távon. Elsőként a T5 majd a T6 kontent elkezdése.

    Amit kínálunk:
    -Tapasztalt, segítőkész és aktív vezetőség
    -Jó hangulatú Raidek heti rendszerességgel (Kara,Gruul,Maggy)
    -Felzárkózási lehetőség (Segítünk Gearelődni 5 Manekből/Karazhanból)
    -Egy barátságos közösség része lehetsz

    Amit elvárunk:
    -Legyél Aktív (Hetente 1x-2x azért nézz fel hozzánk, vagy ha nem tudsz jelezd hogy nem leszel egy ideig)
    -Discordot használj (RAIDEKEN KÖTELEZŐ!)
    -Ismerd a karaktered képességeit.

    Szívesen látunk minden pvp beállítottságú játékost is. Tőlük természetesen semmit nem várunk el a kulturált magatartáson kívül!

    Köszönöm hogy elolvastad.

    Recruittal kapcsolatban írj forumon vagy keressetek a szerveren minket.

    Bronzon (Heedmycall, Megee, Bearcatbull)

  2. Sziasztok. Többszörös visszatérőként érdeklődnék, hogy heti három alkalommal 21.00 utáni kezdési időpont esetén van e értelme csatlakozni hozzátok? Most kezdek karaktert, nincs mainem, viszont azzal játszok amire igény is van. Akár tank, healer vagy dps is lehet (2007 óta játszom eredetin és privát szervereken). Nem vagyok HC raider, azonban szeretem a játékot és az általam játszott karaktert igyekszem a lehető legjobb szinten kimaxolni. Minden raiden voltam már farm szinten, azonban frissítés szükséges lehet.
    Üdvözlettel,
    Odora.

  3. Sziasztok!

    A klán még aktív és él a szerveren? :) Ha igen, szeretnék jelentkezni!

  4. Hello.

    Teljesen inaktív vezetőség ezt a guild message is jól mutatja ( Gyertek Alli-ba ott van élet).

    Viszont már láttam egy guildet Hungarian Dealers néven, és én is alapítottam eggyet már, Felvideki Garda néven.
    Rajuk nem tudok kontaktot de nekem ha itt irsz vagy ingame Needastyle, Behiindme, Huntauren akkor beszélhetünk.

  5. Szia!

    Köszi a tájékoztatást!

    Körülnézek még 1* a Hordában, hogy milyen lehetőségeim vannak, akár nemzetközi klánban is. Ha teljesen reménytelen a dolog, akkor reroll lesz az aliban.

  6. Hali és Alliba milyen nevü klán van? mert lehet énis elkezdenék játszani.

  7. Alliban van magyar közösség. Intensity a neve. Elég sok online van mindig. Tsre is járnak az emberek.
    Rendszeresen vannak raidek, Kara, Magtheridon, Grull, Hyjal. Most kezdődik majd Tk meg zul'aman

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •