1. [Icecrown] Kilka postaci i jeden człowiek poszukują gildie PvE

    Witam,

    Jak w temacie, poszukuję dla siebie do gry w miarę aktywnej gildii PvE (niekoniecznie odrazu ze slotem w main składzie) po stronie hordy ( w ostateczności mogę przenieść się do ally - ale w tym przypadku z uwagi na koszty zapewne tylko jedną postacią.)

    Pokrótce o mnie i charach: Więc tak, main jest gotowy na większość raidów - to druid ubrany PvE z ok 6.3 gs w resto i 6.1 gs w bala ze wskazaniem na to, że chciałbym grać bala no i w razie potrzeby respecać w resto.

    Oprócz tego rogal pve ok 5.2k gs i paladyn 4k gs.

    A co do mnie: Mam 25 lat, pracuję i godziny mojej aktywności w grze to przeważnie od ok 18-19 do w zależności od potrzeb w miarę późnej nocy.
    Nie ukrywam, że dostałem te konto w zamian za kilka postaci na realmie TBC - grałem na tbc nieprzerwanie przez kilka lat na prywatnych serwerach w dobrych gildiach i poprostu ubieranie kolejnych charów i ubijanie po raz XX tych samych bossów przestało mnie bawić stąd pomysł zamiany z kolegą który chciał wrócić na tbc.

    Co do Wotlk to przyznaję, że nie znam za bardzo taktyk, ale jestem w stanie bardzo szybko to nadrobić, na tbc biłem wszystkie dostępne bossy, potrafię raidować, słuchać i wykonywać polecenia - na początek powinno wystarczyć.

    Głównie zależy mi na dołączeniu do gildii gdzie będzie można o coś zapytać, iść razem na BG czy pogadać na TS czy co tam kto ma.


    Jeśli znalazłaby się jakaś gildia chętna mnie przygarnąć i pewnie powipować przeze mnie kilka razy ( mam nadzieję, że nie) to prośba o kontakt tutaj lub ingame na nick: Szajbus

  2. Hej!


    Jezeli bedziesz chcial zrobic transfer do ally to zapraszam do gildii ISO. W ciagu tygodnia robimy 3x ICC 25hc (2x 12/12 a 3grupa jest 10/12 albo 11/12) wiec o miejsce na raidzie nie bedziesz musial sie martwic jak podszkolisz taktyki i swoje gre.
    Sprawa wyglada tak ze Ty jako nowy gracz pierw idziesz na ICC G4 25n i tam sprawdzimy jak sobie radzisz, jezeli bedzie wszystko w porządku nie widze problemu zebys poszedł na 3 Grupe 25hc i dalej sie uczyl gry na heroicu

    Jezeli chodzi o PvP gramy sporo arenek czy bg, sam ostatnio wbilem 100k hk :)

    http://forum.warmane.com/showthread.php?t=373401&page=8
    btw plus taki ze grasz bala dudu a tego w gildii nie mamy za duzo
    Edited: June 27, 2018

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •