1. July 2, 2018  

    Problem s igrom, molim pomoć

    Zašto svaki put kada uđem u igru trebam potvrdit "user and licence agreement" i ponovno moram namjestit grafiku (vudeo settings) kao i upisat svoj nick i šifru.
    Zbog čega mi igrica neće da zapamti te stvari?

  2. July 2, 2018  
    Ima jedan addon koji treba da skines kako ne bi vise izbacivalo , zaboravio sam kako se zove, ali potrazi u addonima.

  3. July 3, 2018  
    Svaki put kada upalis wow ide cinematics, user agreement, i postavke se sve vrate kako su bile. Uđi gdje si spremio wow nakon sto si ga sa torenta skinuo, desni klik otkvaci oznaku "read only" za sve , zatim izbrisi " WTF" folder, zatim napravi shortcut na desktopu i pokreni kao administrator. Ja sam ovako uradio i upalilo mi je.

  4. July 9, 2018  
    Ja sam to lako resio tako sto sam uklonio "Read-only" sa foldera.

    Sve sto treba da uradite jeste da:
    1) Ugasite torrent u donjem desnom cosku, kliknite desni klik zatim "exit". Klikcanjem X na torrentu ce samo uraditi minimze.
    2) Nadjite gde vam je skinut WOW.
    3) Desni klik na folder od wowa, zatim properties.
    4) Kliknite na kockicu kod "Read-only" tako da vam ona nije stiklirana.

    Ovo je popravilo problem kod mene, ukoliko funkcionise i kod vas napisite dole u komentaru :)

  5. Ja sam to lako resio tako sto sam uklonio "Read-only" sa foldera.

    Sve sto treba da uradite jeste da:
    1) Ugasite torrent u donjem desnom cosku, kliknite desni klik zatim "exit". Klikcanjem X na torrentu ce samo uraditi minimze.
    2) Nadjite gde vam je skinut WOW.
    3) Desni klik na folder od wowa, zatim properties.
    4) Kliknite na kockicu kod "Read-only" tako da vam ona nije stiklirana.

    Ovo je popravilo problem kod mene, ukoliko funkcionise i kod vas napisite dole u komentaru :)
    Sto se tice torrenta mozete samo da stopirate slanje podataka.. Dakle ukoliko otvorite torrent i pise vam na WOW Slanje to stopirajte..

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •