1. July 4, 2018  

    [H] <Rakia> Набира сериозни играчи на ТБЦ.

    Привет на всички!

    Ново създаден БГ гилд с претенции за игра на високо ниво набира с пълни сили!

    Какво искаме?: Нашата цел тук е да създадем доста силен екип от хора със статус в живота и играта, екип който знае какво иска и да се наслаждава на постигането на целите си, а именно да се пребори със всичко което предлага сървара.
    За момента търсим хора от всеки клас, хора с които да се опознаем и да прогресираме заедно постепенно от 0-лата.
    Приемаме хора готови тепърва да дигат герои.
    Искаме да подберем внимателно екипа си, това означава, че ще си поговорим внимателно със всеки който има желание да стане част от нас, тъй като имаме определени очаквания от към способноста на кандидата.

    ДКП?: За момента НЕ смятаме да ползваме ДКП система, аз лично мисля, че когато се изгради добре подбран екип от хора който играе и мисли като цяло, няма да има нужда от тази наложена система която си има своите големи минуси.
    Що се отнася до обличането ни като екип, ще се преценява внимателно и ще се обсъжда от водачите на гилда, кое как най добре ще служи за доброто развитие на екипа.

    Ние винаги търским нови играчи които споделят нашите цели и амбиции, а именно да бъдем възможно най добрата гилдия.
    Целим да държим забавляваща се, позитивна и уважаваща атмосфера в гилда за да може всеки един от нас да се чуства оценен и добре дошъл.

    Времена и Дни за игра в рейд екип: от 20:30 до 00:00 БГ време.
    2 Дена в седмица, като дните ще се обявяват в гилд съобшение или дискорд.Понякога през седмицата, понякога през почивните дни.

    За повече информация: Profesional в играта или тук чрез писмо на лично до мен.

  2. July 4, 2018  
    Прогреса ни е 11/11 Каразхан, набираме хора за 2ра група и бъдеща 25ца.


Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •