1. July 8, 2018  

<azeroth kebabcisi> guildi / alliance / icecrown

MERHABALAR

BİZ KİMİZ?

<AZEROTH KEBABCISI> sosyal ve PVE ağırlıklı ICECROWN serverinde faal olan bir guilddir. Guildin amacı Türk veya Türkçe konuşan herkesle hoş sohbet edip eğlenebildiğimiz bir ortamın var olmasını sağlamak ve Pve olarak raidlerde en üst noktalara ulaşıp END-GAME guild olarak devam etmek istemekteyiz. Guild içerisinde her daim güleryüzlü tavır takınan, hırslarına yenik düşüp arkadaşlarını kırmayan, raidlerde class ve taktik bilgisi üst düzeyde olan ve fightlarda ciddi hatalar yapmayan (ki hataları varsada yada bilmiyorsa raidden önce guildden yardım isteyebilir) birlikte eğlenebileceğimiz arkadaşlarımızı bekliyoruz. Guildde şuan için yediden yetmişe her yaştan arkadaşlarımız var olmakta ve yeni arkadaşlarımızda katılım sağlamaktadır.

RAİD PROGRAMIMIZ
    Çarsamba : ICC25HC MAIN RUN 6.3+
    Persembe : RS25 5.7+ (2 veya 3 Run)
    Cuma : ICC25 1.Mix Run 6k+
    Cumartesi : ICC25 2.Mix Run 5.7 +
    İlerleyen zamanda guilde katılımlarla birlikte run sayıları dahada artacaktır.

RAİDLER İÇİN İSTEDİKLERİMİZ ve RAİD KURALLARIMIZ
    - Heroic raidler için class ve taktik yönünden zayıf olmamak. Eğer ki eksik bilgileri varsa bu açığını RAİDLERDEN ÖNCE guildde Officer ve raiderlara sorup öğrenmelidir.
    - ICC25 ve RS25 raidleri proggresste olduğundan dolayı belli bir gear aranmaktadır. ICC10 ve RS10 raidleri proggresste olmadığından guild üyeleri kendi aralarında kurabilir.
    - Raide gelecek kişiler Gem ve Enc yönünden eksik itemı olmamalıdır. Bunun için raid saatlerinden önce guildden yardım isteyebilir.
    - Raidlerde Flask ve potion kullanmak zorunludur.
    - Raidler Türkiye Saati ile saat 20:00'da kurulmaktadır. 19:45 itibariyle online olunuz.
    - Loot sistemi olarak DKP kullanılmaktadır. HC Bosslardan 20 DKP, Normal Bosslardan 10 DKP verilir. Bidlerken HC item ise 10 DKP, Normal ise 5 DKP olarak minimum bidleme başlar.
    - Raidlerde iletişim için DISCORD kullanılmaktadır. Discordda olmayan kişi raidlere giremez!
    - Raide gelenlerin Discorddaki isimleri OYUNDAKİ NİCK/İSİM şeklinde olacaktır.
    - Yüklemek zorunda olduğunuz ADDONlar:
    Deadly Boss Mods (Raidde olan herkeste olmak zorundadır.)
    Paladinler: Pallypower (Bufflarını seri şekilde dağıtmak için yüklemek zorundalar)
    Healerlar: Healbot, Vuhdo or Grid + bazı macrolar
    Tanklar: Omen 3 (Threat kontrolü için)

GUILD MASTER: Thesoparr / Gaymak
    OFFICERLAR: Salvaplz / Hellgrip / Conawar / Cudy

ICC25HC 11/12 - ICC25Mix 12/12 - RS10HC 4/4 - RS25 4/4 - ICC10HC 12/12

08/07/2018 tarihi itibariyle her bane raidine farklı arkadaşlarımızla gittiğimiz 4. Bane Raidimizide tamamladık.

İyi Oyunlar...
    Edited: July 18, 2018

2. Kaça kadar açıksınız? Rezervasyon var mı? Fiyatlar uygun mu? Tskler.

3. Senin icin sabaha kadar acarız ama hesabın ne kadar olur bilemem :D

TheSoPaR

4. ""Ufkunu genişlet, hedeflerin büyüsün. Büyürken kendinide geliştir, yoksa hedeflediğin kalıbı dolduramayan bir hiç olursun.""

Temennim Oyun sonu progreslerini farmliyan bir takım oluşturmamız Ve bu yolda;
    Cesaretimizi dostluklarımızdan Azmimizi Başarıya olan inancımızdan Alalım Yolumuz açık olsun arkadaşlar.

Sevgilerimle Mr. Limon

5. 19/07/2018 tarihi itibariyle Sindragosayıda indirmiş bulunuyoruz. Sırada LOD var...

6. Hocam ben oyunu bilmiyorum yardım almak için ortam için discordunuza gelebilir miyim ?

7. Herşey güzel, hoş emekleriniz ve çabalarınız umarım daha ileriye gider. Yalnız bir konuya değinmek istiyorum. Guilde 2 haftadır katılmak için bir sürü officer'a pm attım ancak hepsi whisper cevaplama özürlüsü. Adam akıllı officer varsa isim yazarsanız sevinirim. Ben de onlarla iletişime geçeyim. Yoksa dalaranda online olduğu halde atılan whisperlerı okumayan, yada okudugu halde cevap vermeyen oyun bilgisinden yetersiz officerlar, hiç bir şekilde guildi iletletmez tam tersine geriletir ve üye kaybı yaşar. Cevabınızı bekliyorum iyi oyunlar.

8. Officerlera denk gelemiyorum guilde alırsanız sevinirim nick:Knellz

9. Officerlera denk gelemiyorum guilde alırsanız sevinirim nick:Knellz
    Akşam saatlerinde officerları rahatça bulabilirsin. Kimseyi bulamazsan arkadaş listene "Kokosh" arkadaş ekle girince alayım ben

10. Aktifmisiniz ? TBC de oynuyorum wotlk indirdim 0dan başlayacağım

11. Aktifmisiniz ? TBC de oynuyorum wotlk indirdim 0dan başlayacağım
    Guild aktif

12. Discord adresi yollayabilirmisiniz ?