1. Casual Guild Falan

Var mı diye sormayacağım, açsam mı ki diye soracağım :) Outlands Alliance'tayım. Hiç bir raid, dungeon vs vaatim yok. Niyetim tamamen casual takılmak ama bir şekilde yine de bir arada olmak. Benim gibi günde bir kaç saat oyunda takılan, raid vs. konusunda kendi başının çaresine bakmaya razı olan, bi yandan geyik yapmak isteyen ya da oyuna yeni olup da soracak soruları vs. olanlar varsa ve yeterli sayıdaysak guild kurabilirim. Ne dersiniz? Horde olsun derseniz ona da eyvallah.

2. Var mı diye sormayacağım, açsam mı ki diye soracağım :) Outlands Alliance'tayım. Hiç bir raid, dungeon vs vaatim yok. Niyetim tamamen casual takılmak ama bir şekilde yine de bir arada olmak. Benim gibi günde bir kaç saat oyunda takılan, raid vs. konusunda kendi başının çaresine bakmaya razı olan, bi yandan geyik yapmak isteyen ya da oyuna yeni olup da soracak soruları vs. olanlar varsa ve yeterli sayıdaysak guild kurabilirim. Ne dersiniz? Horde olsun derseniz ona da eyvallah.
    Merhaba, guildi kurdun mu acaba ben wotlk'dayım oynayacak arkadaş arıyorum. Haber verebilir misin?

3. Merhaba, kimseden ses soluk çıkmayınca kurmadım.