1. Domaci Youtube World Of Warcraft Kanal !!!!

    Drustvo, pre par meseci sam kreirao kanal posvecen iskljucivo Warcraftu, gde je u pitanju Gameplay gde trenutno testiram betu BFA, Lore, Price o Warcraftu i slicno, generalno ima za svakog po nesto. Buduci da je tesko naci publiku za WoW, a da su forumi Warcrafta idealno mesto, bacite oko ako vas dopadne svaki Subscribe je dobro dosao kao podrska na mom projektu :)).

    https://www.youtube.com/channel/UCj2..._as=subscriber Direktan Link

    Takodje imam i Fb page gde mozete pratiti najnovija desavanja u svetu Warcrafta kao i gde cu dodatno objavljivati svoje klipove i naravno kreiranje eventa, ostanite u toku, ovo je drugi direktni link :).

    https://www.facebook.com/Outlander-WoW-586311071768689/ buduci da svi imamo FB, bacite like i bice dovoljno :).

    Hajde zajedno da se druzimo u svet Warcrafta i prosirimo vidike :)).

  2. Admire ban odmah za reklamu, jer je poznato da sto vise subscribe i lajkova strana ima, to vise novca zaradjuje onaj ko ju je osnovao.
    Znaci mozemo da reklamiramo dormeo duseke i bakarne tiganje koji se brze zagrijavaju u odnosu na obicne, da li na plin, struju itd... A da ne zaboravim Vitalis slim i Citrax Forte jer ipak iscedice vas kao limun. I to je reklama... pa stvarno nema smisla (nije ovo oglasna tabla druze!!!)...
    (Mogul i ja bajo imam golfa dvicu da prodam vozila baba u njemackoj znas, cijena po dogovoru).
    Admire uozbilji se malo...

  3. @Raytheon: Dobro bre pa ti, nisi morao ime moda da bacis onako, kao da si mu ga ti dao...


    BAN ZA OTKRIVANJE LICNIH PODATAKA (bez prethodne saglasnosti?) :D

    Mora da si Alijaner! >,<

  4. Admire ban odmah za reklamu, jer je poznato da sto vise subscribe i lajkova strana ima, to vise novca zaradjuje onaj ko ju je osnovao.
    Znaci mozemo da reklamiramo dormeo duseke i bakarne tiganje koji se brze zagrijavaju u odnosu na obicne, da li na plin, struju itd... A da ne zaboravim Vitalis slim i Citrax Forte jer ipak iscedice vas kao limun. I to je reklama... pa stvarno nema smisla (nije ovo oglasna tabla druze!!!)...
    (Mogul i ja bajo imam golfa dvicu da prodam vozila baba u njemackoj znas, cijena po dogovoru).
    Admire uozbilji se malo...


    Pa ne znam Raytheon koliko znas o Youtube-u, Facebook-u i drugim drustvenim konekcijama, ali zarade se ne mogu ostvariti kao sto ti mislis, ja da sam iskreno zeleo zaradu nikada se ne bih bavio Warcraftom, ovo radim iz hobija, druzenja, deljenja razlitih tema o kojima mozemo da pricamo, ali dobro imas slobodu govora, prijavi moj post, nemam nista protiv. Ni na jednom forumu Warcrafta nisam dobio Ban, obrisan post, upozorenje i slicno. Bas ako ti toliko smeta, zaobidji moj post i procitaj nesto malo o informacijama drustvenih konekcija i o tim zaradama.
    Oglasna tabla, bice da si pomesao Tele shop sa virtualnim svetom brate slatki, kad covek hoce nesto da kaze i ispadne pametan prvo razmisli, pa kaze, a ne ovako, msm oke, tvoja strana misljenja, ja to postujem brate, volim kritike i hvala ti na komentaru :).
    Ps. Golf 2 <3 :D

  5. Ocu ja golfa brt, moj postao podmornica u poplavama 2014. :/

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •