1. Herkese selamlar, hunter pet hakkinda bir sorum olcak.

Dedigim gibi pet hakkinda daha dogrusu su pet hakkinda:
    http://wowrarespawns.blogspot.com/2011/07/karoma.html
    Onu nerede bulabilirim fikriniz varmi arkadaslar?
    Bildigim kadariyla bir sene once onu wotlkdan almislar ve artik Tame spell ise yaramiyor, enazindan onun benzeri olan kurtlar icin...
    Ama iki haftadir arastiriyorum ve basi kisiler wotlk ya ozel bir numarayla tamelenebilir diyolar.. O grimtotem guideyi de yaptim bu arada Petiopiyada baktim..
    Lupine Horror (24-25 Elite, Shadowfang Keep)
    Grimtotem Spirit Wolf (30 Spawned, Dustwallow Marsh)
    Bide Ghostpaw Alpha, Ghostpaw Runner (Ashen vale)
    Bunlari da denedim ama hic biri malesef olmadi...
    Northrend de de ayni skin ile spirit wolf buldum ama onlar undead ve gene basarisiz...
    Ha bu arada BM VE MM talent denedim hepsinde ondan da degil, zaten bircok MM hunter o petle dolasiyo oyunda..
    Iki koca haftadir limitlerimi zorladim ama hic birsey bulamadim, simdi de size soruyorum belki aranizda eski sirlari bilen bir oyuncu vardir..
    Edited: September 21, 2018 Reason: wrong

2. Yanlış hatırlamıyorsam bunu iptal etmişlerdi. Artık bulunmuyor yani. Alan da aldığıyla kaldı, diye duydum.

3. Molten server hacklenmeden önce, o yukarıda verdiğiniz konumlardaki npc beastler tame edilebiliyordu. Hatta hackden sonra molten adını değiştirip Warmane olduğunda ilk sene tame edilebildiler ancak ondan sonra ne oldu bilmiyorum, tame edilmez oldular. Önceden alanlar da hunter kafesine tame ettikleri tarihlerde ekledikleri için o oyunculardan silinmedi ancak yeni nesil hunterlar alamıyor. Bir nevi pet artık unique gibi birşey oldu. Şuan bildiğim kadarıyla Sholazar Basin'deki şeffaf elite kaplan harici (O da mecburi BM spec istiyor) hiç bir şeffaf pet tame edilmiyor.
    Edited: September 22, 2018