1. Érdeklődés Lordaeron szerver állapotáról

    Szevasztok!
    A BfA számomra hatalmas bukta, úgyhogy arra gondoltam, miért is ne nosztalgiáznék egy kicsit. A kérdéseim a következőek lennének Lordaeron szerverrel kapcsolatban:
    - stabil a szerver?
    - classok bugmentesek?
    - questek (Loremaster achi) eventek (What a Long, Strange Trip It's Been) működnek annyira, hogy az említett achik megszerezhetők? (értve ezalatt Icecrown/Stormpeaks fázisváltásait IS)
    - raidek, spellek etc. mind be vannak scriptelve?
    - átfutnak a mobok a kerítésen, vagy megkerülik azt? (ezen lehet sokan mosolyognak, de nekem fontos)
    Tisztában vagyok vele, hogy ez egy tört szerver, szóval sokan exploitolnak ezt-azt, bot használat stb, de ez nem izgat.
    Előre is köszönöm a válaszokat, ha esetleg valakit érdekelne, melyik frakcióban szeretném tolni, még nem döntöttem el :D

  2. stabil szerver, questek classok bugmentesek, minden script helyén van, mobok megkerülik a kerítést és pl. a humanoidok low hp-n futnak segítséget kérni is.
    Ennél minőségibb Wotlk szervert nem találsz.

  3. stabil szerver, questek classok bugmentesek, minden script helyén van, mobok megkerülik a kerítést és pl. a humanoidok low hp-n futnak segítséget kérni is.
    Ennél minőségibb Wotlk szervert nem találsz.
    2011-2018ig toltam warmanon/molten még aztán is visszajöttem amiután az összes karaktert törölte az egyik gm.
    Mit is mondjak?Ami 2011ben bugos volt az most is az...
    Évek óta nem képesek pl a 70es pvp cuccokat a gamebe tenni brutal gearek stb.
    2015 óta nem érdekel a wotlk raid de mivel twinkeltem azóta azt látom hogy a tbc raidek full bugosak... 6k+ raidek wipolnak tbc raideken stb.
    Minőség 3/10
    Mi ezért is mentünk át a sunwellre igaz lengyel szerver de questek 99.9%ban mennek meg a raidek is.
    Ja és pvp is van ami lordaeronon halott.
    A playerbase meg valószinűleg nem valós elég csak megnézni dalarant fele annyi playert látni lordaeronon 5k létszámmal mint swen 3-4k látszámmal.
    A gmek segítéségéről meg annyit ,hogy lordaeronon meg eleve warmanon ha irsz egy ticketet napokat várhatsz.
    Swen volt egy bugos boss ami nem spawnolt.Írtam egy ticketet gm 10 percen belűl spawnolta.Itt?Jön a válasz max ,higy írj a bugtrackerre ami évek óta fixtelen.
    Edited: October 22, 2018

  4. A sunwell melyik realmjara erdemes benezni?

  5. A sunwell melyik realmjara erdemes benezni?
    Angrath wotlk realm a többi test realm.

  6. Hello,

    en warmane-en kb Aprilis ota vagyok? 2018. De sok a bug.

    Es en mint lore kedvelo, inkabb a lore ujra jatszasat szeretem, szeretem olvasni a storyt. Nem csak power lvling.

    De sok a bug, es a GMek es segitok.


    Att mentem Sunwellre,van 1 lvl 18 troll huntam, de ott inkabb Ally vagy Horda talalhato a magyar player?

    Thx

  7. Hello,

    en warmane-en kb Aprilis ota vagyok? 2018. De sok a bug.

    Es en mint lore kedvelo, inkabb a lore ujra jatszasat szeretem, szeretem olvasni a storyt. Nem csak power lvling.

    De sok a bug, es a GMek es segitok.


    Att mentem Sunwellre,van 1 lvl 18 troll huntam, de ott inkabb Ally vagy Horda talalhato a magyar player?

    Thx
    Azt hiszem hordában van egy magyar guild comback névvel alyban fogalmam sincs .

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •