1. Horde ile ally arasındaki fark

Siz öldürmeyi öğrenirsiniz,
    Biz ise ölmeyi.
    Öldürmeye giden öldürmeden dönebilir de,
    Ya ölmeye giden?

LOK'TAR OGAR!
    FOR THE HORDE!

2. FOR THE ALLIANCE!

Thrall gitti, Horde bitti. Daha da toplayamazsınız kıçınızı ahah

3. Eskidendi o işler eskideeen, kandırma kendini Horde.

Leblebi kafa Garrosh senin tüm şanını silkeledi attı. Hiç bir şey ön göremeyen Sylvanas da mum dikti. Nerede ne kadar sırtlan varsa saflarınıza doluştu. Biz belki başından beri kaotiktik, sağı solu belli olmayan çoluk çocuktuk ama yine de adıyla titreten bir efsane iken şimdi çoluk çocuğa maskara olmaktan iyidir!

Kandırma kendini Horde. O günler artık bitti...

4. Sizin kral da çok yaşlandı be

AV ye gelirsek bizimkiler şimdiden kutlamalara başlamış, ne kadar hazırlansanız da nafile.

Tek savaşbeyimiz Garrosh olsada, Slyvanas yellozunun şu sözlerini hatırlatırım.
    İşine geldiğinde barış istiyorsun küçük aslan. Ama öldürmekte vakit kaybetmiyorsun. Oğlan kral işte ne bekliyorsun ki?

Bide for the alliance nedir? Orjinal olun biraz.

5. Asıl şu son sahneden sonra sizin artık orijinal olmanız gerekmiyor mu?

Direkt spoiler:
    Gul'Dan: You will be remembered as the king who sacfiried his life for nothing.
    Varian Wrynn: For the Alliance.

Sizin warbebesi leblebi kafa ise ne için öldü? Harbi hiç bir şey için. Bir de adamı öldürüp hiç utanmadan cesedini yağmaladınız "anaağm ne düştü laan epixx epiczz!!" diye, yalan mı?

Şaka bir yana :D Senelerce Horde oynadım. Horde doğdum Horde yaşarım diyordum. Fakat Horde oyuncular zamanla değişti. Yeni gelenler gurursuz, çiğ, tilkilik peşinde, atarlı bir dolu tip. Hayır Türklerin çoğu değil sadece, yabancı oyuncuların da çoğu böyle. Dramayı kaldıramadığımdan Alliance'a bir şans vermeye karar verdim. İyi ki de vermişim. O eski nerede ne yapacağını bilen oyuncu kadrosu meğer çoktan Alliance'a kaçmış. Official serverlardan tut, privatelerda hiç şaşmadı bu.

Bir süre Horde'a ihanet etmiş hissettim kendimi. Aslında ettim de. Ama işte şu videodan sonra umurumda değil :D For The Alliance!

6. İlla ilk söyleyene bakacaksak eğer:

https://www.youtube.com/watch?v=TqntCs42E18

Bugün Horde kötüye gidiyor diye taraf değiştiren yarın Alliance'dan nereye kaçacak acaba?

7. Hordeluktan aldığım tadı başka hiç bişeyden almadım... Belki gnome dövmek... Ama yok lan hordeluk daha güzel.

8. Bu videoyu daha yeni gördüm. Adam gibi ad..ehmm.. Orc gibi orc şu Saurfang. Gnome yerine menopozlu teyze Sylvanas'ı dövsün, warchief olup savaş davullarını çalsın, Alliance'ı da satmazsam nolayım! :)

For Da Saurfang!

9. O zaman bunu da görmediğini varsayıyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=Xq1CWQSyVLI

Slyvanas'ın warchiefliğinden ben de memnun değilim. Horde'un bu zamana kadar kutsal saydığı birçok şeyi ezdi geçti. Umarım blizzardın Horde'u bu duruma düşürmesinin ardında güzel bir planı vardır. Yine de yönetenin basiretsizliği bizi vatanımızı sevmemizden alıkoyamaz.

Strength and Honor - For The Horde

10. Cidden görmemiştim.......

Saurfang da satmış ya Horde'u ahahaa :D Ee aklın yolu birdir tabi ki.
    "Yine de yönetenin basiretsizliği bizi vatanımızı sevmemizden alıkoyamaz." Buna cevabı High Overlord veriyor zaten "Make sure you know the difference between loyalty and honor" (Sadakat ile onur arasındaki farkı bildiğinizden emin olun). Yani onursuzluğa sadakat gösterecekseniz keyfiniz bilir.

Yalnız Saurfang bunu durduk yere yapmaz. Adam High Overlord. Bir sonraki hareketi ile alakalı bence, ilerideki expansionlarda görürüz diye tahmin ediyorum.

11. saurfang bitti bitti stormwind 1. ağır ceza mahkemesi tarafından yargılanıp stockade f tipi kapalı ceza evine gönderildi. Oradanda giyotine gönderirler artık :D

12 Last