Ce se mai poate intampla rau dupa o zi de luni, dupa 8 ore de munca. Ajungi frumos acasa si te gandesti macar 1h sa faci niste Rdf-uri sa te calmezi, linistesti. Dai join si intri in POS, druid tank, eu warrior, heal shaman si 2 magi. Ma bucur deoarece imi doresc sa iau 2h de la ultimul boss, iar avand asa team, daca pica, era 100% a mea. Facem primul boss, inainte de al doilea iasa healerul, normal, adica nu exista un doungen fara unu care sa nu iasa. Deja e treaba urata, dar zic sa imi pastrez calmul ca poate am bulan sa gasim healer rapid. Dar ce sa vezi tu, ca un mag nenorocit se trezeste el sa dea un hit la boss doar "For fun" cum spunea ca sa murim, iar dupa ce a murit a dat alt+f4 doar ca sa nu iasa. De kick ce sa mai zic ca restul nu voiau kick.

Si uite asa inca o zi ****** la wow, o zi in care iara nu apuc sa pun mana pe acel 2h nenorocit pe care il farmez de mai bine de 2 luni.

Aveti scripturi sa vedeti cu cine am fost in party, deci o sa vedeti ce am facut astazi 15.10.2018 in joc si ca nu mint. Numele acelul "super" mag este Nasoala (numele cam spune totul asa-i?)

Va rog frumos stimabili admini sa il sanctionati pe acest minunat player de pe server care prin comportamentul lui ne face sa ne lasam dracului de acest server, iar voi pierzand popularitatea...pt ca sunt convins 100% ca nu este prima oara cand face asa ceva!!!

Multumesc