1. Mage Dalarandaki NPC Gear Nasıl Alabilirim ?

Arkdaşlar emblem triumph toplayıp bi seti aldım fakat Frost Hc olduğu için fos-pos biliyorum sadece heroic ve zor topluyorum. Vanquisher's Mark of Sanctifiction ve 1 tane daha sembol var bu tür giysileri nasıl elde edebilirim ? Sanctified Bloodmage setin tam ismi bir çözüm yolu önerebilirmisiniz. Birde para farmı nerde nasıl kasabilirim ve mage glyphs'da neler olabilir ?

2. frost emblemleri günlük dungeon yaparak +2 olarak alabilirsin.
    aynı zamanda eventlar geliyor(brewfest/hallows end) onlar da günlük boss kesimine +2 EoF veriyorlar.
    Vault of Archavon'da son gelen bossu keserek hem 10 man hem 25 man de +2 emblem alabilirsin(haftalık)
    Aynı zamanda dalaran'da haftalık(weekly) raid görevini alarak +5 EoF ve +5 EoT veren görevi tamamlayabilirsin(ya da global kanaldan OS10 man weekly runlara katılabilirsin, görevi onlar paylaşır)
    Frost emblem için kalan son 2 yöntem ise Halion ve ICC'dir.
    İkisi için de gerekli gearscore'a, Toc10/25 ve Voa10/25 yaparak, haftalık ve günlük emblemlerini toplayıp dalaran'dan item alarak(232-245 ve 264lük) ulaşabilirsin.
    251lik item set satan vendor, ICC raidinin içinde yer alır. girmek için raid grubuna ihtiyacın var. Ama item almak için giriyorsan, hiçbir şey kesmene gerek yok.

Para farmı çok basit aslında.
    Toplama mesleklerinden birine sahip ol ve onun yancısını geliştir(mining/blacksmith veya jewelcrafting, herbalism/inscription veya alchemy) +3 skill aldığından rahatça gelişiyorlar, ah'ye para bayılma.

bir diğer para kasma yöntemi ise 80 levellık karakterin ile icecrown, sholozar basin ve storm peaksteki görevleri bitirmek olacaktır. görev başına 50gold, az meblağ değil.

mage buildleri için ise google'a kolayca: wotlk pvp/pve(hangisini yapacaksan) fire/arcane/frost(hangi spec oynuyorsan) guide yazabilirsin.
    videolu anlatım için youtube'a da yazabilirsin.