1. Low level Sorunu

Merhaba Arkadaşlar,

Aranıza outland yeni katılan biri olarak bir kaç sorum olacaktır sizlere.Öncelikle 28 level bir rogue kastım fakat binek görevi low level kaldı.Görev alınmıyor yapılmıyor.Bu konuda ney yapabilirim ?

Teşekkürler.

2. Merhaba Arkadaşlar,

Aranıza outland yeni katılan biri olarak bir kaç sorum olacaktır sizlere.Öncelikle 28 level bir rogue kastım fakat binek görevi low level kaldı.Görev alınmıyor yapılmıyor.Bu konuda ney yapabilirim ?

Teşekkürler.
    Görev falan yok binekler için, riding trainer'a gidip parasını verip, yanındaki binek satıcısından da beğendiğin rengi alıp sağ tıkla kullanıyorsun.
    Outland'da galiba ilk binek + eğitim 45-50 altın arasına oluyordu.

Hangi ırk olduğunu yazmamışsın, bak şu sitede tabloda
    http://wowwiki.wikia.com/wiki/Riding_trainers
    Apprentice / Journeyman yazan yerde ırka (race) göre eğitmenin nerede olduğu, kim olduğu yazıyor.

Mesala Human Rogue açtıysan Eastvale Logging Camp, Goldshire'dan doğuya giden yolda Redridge Mountains'a girmeden kuzeyinde kalıyor.

3. Outland yani TBC'de binek level 30da alınıyor, 28'de low kalması mümkün değil, zatren alamazsın.

4. Yanıtınız için çok teşekkür ederim.Bu arada orc ve yeni başlamış biriyim.Forumdaki tavsiyelere uyarak haraket ediyorum.Quest takibi ile kasmaya çalışıyorum açıkcası.Dungeon gelirse giriyorum.Bilmiyorum fakat bana biraz zor geldi.2 günde anca 40 level oldu horde outland türk bulmak imkansız gibi :)

5. Zor gelmesinin sebebi classın ise, hiç warrior levellamadım ama duyduğum kadarıyla level 60a kadar warrior levellamak biraz zorlayıcıymış. 60'tan sonra ise baya baya iyi oluyorsunuz.

6. Warrior leveling zor. Server 5x olduğu için kendini her aldığın questi yapmak zorunda hissetme. Belli bir seviyeye kadar her questin hatta her haritanın alternatifi var. Oyuna yeni başladıysan 2 günde 40 lvl kötü bir skor değil.

Yalnızlık meselesine gelnce en zoru bence de o. Warmane, icecrown serverı ile ün yaptığı için sonrasında açtığı tbc paketi ilki kadar ilgi görmedi ne yazık ki. Outland'de türk var ve daha önce birkaç kez guild kurmayı denediler. Başarı gelmeyince herkes bir tarafa dağıldı ve bile bile lades yapmamak için tekrar düzenlerini bozmuyorlar.

7. Bu arada Günlük 10 level up olarak ilerliyorum.Benim Class Rogue..Size açık konuşmam gerekirse Knight online playerım.Fakat burada rogue kasmak gerçekten zorlayıcı.Dungeonlarda mesala party almaları sıkıntı sanki.Kombo mantığı ile ilgili bilginiz var mı ?Kaynak baktım fakat anlamam zor farklı bir başlıkta bu konuyu açarım teşekkürler yardımlarınız için.

8. Ben de knight'dan gelmeyim. Burada da combo var. Adına rotasyon deniyor. Doğru skilli doğru zamanda basman yeterli. Onun için henüz vaktin var. 80 sonrası 3.3.5 Rogue Pve Rotation yazarsan bulursun aradığını. Bunun dışında leveling sürecinde dungeona girememen normal, pek fazla giren yok. Dps bolluğu var, tank ve ya heal oynasan daha çabuk bulurdun. Girsen de önemsiz çünkü 3 4 lvl sonra questlerden daha iyi item alacaksın.

9. Okuyorum okuyorum, evet rogue yazmışsın. Ben nasıl uydurmuşum warrior olduğunu hiç bi fikrim yok :D