1. Nestao pve set gear iz torbe

    Pre dva dana sam pokusao da udjem ingame i dva do tri puta bi mi zabo wow u toku logovanja... Medjutim nakon nekoliko puta uspeo sam da udjem u igricu i cisto slucano otvorio mailbox i u njemu nasao svoj back koji je poslat od strane sajta, nije mi bilo jasno o cemu se radi i primetio sam da nemam 3 dela od seta gde sam ingame poslao odmah ticket... Cekao sam da reaguje neki GM medjutim nista za sada, ali kada sam danas usao nestala su mi jos preostala 2 dela...
    https://www.dodajsliku.com/image/s1vpJ

  2. Pozdrav. Znam jos nekoliko ljudi kojima se slicno desilo, sinoc je pao server i par igraca sa kojima se druzim izgublio je tabarde (Conquest i Lightbringer), server je pao u sred AB bg + ceo BG je popio wow error koji se u poslednjih nedelju dana desava nekoliko puta dnevno mnogim igracima.. Meni se par puta desilo da mi itemi nestanu posle pada serverea ili wow errora, ali nekim cudim za nekoliko minuta mi se pojave u Mail Boxu tako da proveri postu. Prelistao sam zajednicki forum, gomila ljudi se juce zali na nestanak itema. Na zalost na common forumu GM-ovi su porucili da jedino mogu da vrate iteme ako je item doniran. Ne znam da li Backup pomaze, u stvari, svakako pomaze, samo je volja GM-ova da li ce prihvatiti tvoju reklamaciju. U svakom slucaju budi uporan i probaj sa PM (Privatnim porukama) odredjenom GM-u. Mislim da su Proterean i Borrean ljudi sa Balkana, pa probaj tako. Poz.

  3. Backup je napravljen bas iz slicnih razloga, medjutim mnogi ga ne koriste...

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •