1. Rauf Abi Pvp

Rauf abi oyunda ulaşamadım sana bi türlü burdan bu mesajı okursan cevabını bekliyorum dört gözle pvp guildi açtıysanız burda yazıver bende alliye keçiyim biranönce :)iyi oyunlar

2. Az bir zaman kaldı dostum, tablar ve guild içerisinde etkinliklere katılıma göre dağıtılacak puanlama ve rank sistemi üzerinde yogunlaştım. Gerekli çalışmalar bittikten sonra anons edilecek forumdan da, oyun içinde de. İlginiz için ayrıca teşekkürler. :)
    Edited: November 17, 2018

3. Rauf abi oyunda ulaşamadım sana bi türlü burdan bu mesajı okursan cevabını bekliyorum dört gözle pvp guildi açtıysanız burda yazıver bende alliye keçiyim biranönce :)iyi oyunlar
    Olm iice bokunu çıkardınız burdan rauf abi diye yazmak nedir :) varsa pvp geliriz o ayrı

4. Niye reklamın iyisi kötüsü olmaz adam bu işi biliyor ayrıca Türkler arasındaki en iyi pvp yapanlardan birisi ulaşamamış yazmışlar bundan neden rahatsız oldun ki ?

5. Az bir zaman kaldı dostum, tablar ve guild içerisinde etkinliklere katılıma göre dağıtılacak puanlama ve rank sistemi üzerinde yogunlaştım. Gerekli çalışmalar bittikten sonra anons edilecek forumdan da, oyun içinde de. İlginiz için ayrıca teşekkürler. :)
    Tamamdır abi dört gözle bekliyorum inşallah en kısa zamanda açılır sana gelcm diye 30 point biriktirdim birde sm için gold biriktiriyorum en kısa zamanda baskınlara başlayalım :)

6. Niye reklamın iyisi kötüsü olmaz adam bu işi biliyor ayrıca Türkler arasındaki en iyi pvp yapanlardan birisi ulaşamamış yazmışlar bundan neden rahatsız oldun ki ?
    Türkler arasında uzun soluklu pvp yapan desen daha doğru olacak. En iyi PvP oyuncuları dersek Samet (Istanbull) in seviyesini konuşmuş oluyoruz. Kaliteyle adet farklı şeyler, bu adam çok bg yapıyor çok fazla oynuyor ama top seviyesinde değil. Diğer adamda doğru söylemiş cılkını çıkartmışlar burdan whisp atar gibi başlık açarak.

7. Az bir zaman kaldı dostum, tablar ve guild içerisinde etkinliklere katılıma göre dağıtılacak puanlama ve rank sistemi üzerinde yogunlaştım. Gerekli çalışmalar bittikten sonra anons edilecek forumdan da, oyun içinde de. İlginiz için ayrıca teşekkürler. :)
    Adam ada Rauf bu serverın en kaliteli insanlarından. Kebab atim Rauf abeme

8. Türkler arasında uzun soluklu pvp yapan desen daha doğru olacak. En iyi PvP oyuncuları dersek Samet (Istanbull) in seviyesini konuşmuş oluyoruz. Kaliteyle adet farklı şeyler, bu adam çok bg yapıyor çok fazla oynuyor ama top seviyesinde değil. Diğer adamda doğru söylemiş cılkını çıkartmışlar burdan whisp atar gibi başlık açarak.
    Niye bukadar battı arkadaşlar size anlayamadım doğrusu ?

9. Niye bukadar battı arkadaşlar size anlayamadım doğrusu ?
    Ergence yazmaktan başka çare bulamadığından açıklayım, şuan ortak alandasın, başlığı açtığın saniye iyi/kötü her türlü yorumun geleceğinin farkında olman gerekiyordu. Ve kötü yorumun batma sebebinden çıktığını düşünüyorsan, bu başlığı yalakalık maksadıyla açmış olman gerekiyor değil mi?

10. Ergence yazmaktan başka çare bulamadığından açıklayım, şuan ortak alandasın, başlığı açtığın saniye iyi/kötü her türlü yorumun geleceğinin farkında olman gerekiyordu. Ve kötü yorumun batma sebebinden çıktığını düşünüyorsan, bu başlığı yalakalık maksadıyla açmış olman gerekiyor değil mi?
    Yok ben Rauf abiyi bayadır takip ediyorum genelde forumlarda gördüğüm için bende Forumdan ulaşmak istedim. Ayrıca Başlıktada belirttiğim gibi Rauf abiye yazmıştım Bastardbottle a değil. Unutmadan soruyum BASTARD ın anlamını bilerekmi koydun ? Umarım bilmeyerek koymuşsundur. Eğerki anlamının farkındaysan senin adına çok üzgünüm herzaman bağışta bulunmaya hazırım kardeşim. Bu Konumda Rauf abiye olan saygımı sevgimi görmüşsünüzdür yalakalıkla falan alakası yok yani. Bastardlar sevgiden saygıdan anlamazlar
    Edited: November 20, 2018 Reason: some words forgot

11. Yok ben Rauf abiyi bayadır takip ediyorum genelde forumlarda gördüğüm için bende Forumdan ulaşmak istedim. Ayrıca Başlıktada belirttiğim gibi Rauf abiye yazmıştım Bastardbottle a değil. Unutmadan soruyum BASTARD ın anlamını bilerekmi koydun ? Umarım bilmeyerek koymuşsundur. Eğerki anlamının farkındaysan senin adına çok üzgünüm herzaman bağışta bulunmaya hazırım kardeşim. Bu Konumda Rauf abiye olan saygımı sevgimi görmüşsünüzdür yalakalıkla falan alakası yok yani. Bastardlar sevgiden saygıdan anlamazlar
    İngilizce dersi vermeden önce, ingilizceyi biraz daha öğren de "some words forgot" gibi turist ingirizcesi kullanma. Zeka seviyenin o kadar düşük olduğunu düşünmüyorum yazdığımı anlayamamak için ama belki bilgisizsindir. Forumda özel mesaj özelliği ve profil altına yazma olanağı mevcut, yani direk Rauf abine ulaşmak istersen profiline gidip bu iki seçenekten birini kullanabilirsin. Ergenlikten çıkamadığın zaten belliydi üstüne konuyla alakasız büyük ihtimal "ne diyebilirim lan bu adama, birşey demeliyim oğlum" gibi salakça bir düşünceyle kullandığım nickten laf söylemeye çalışıyorsun. Bağış konusuna gelirsek, gidip kan bağışında bulunabilirsin, organ bağışında bulunabilirsin, başka bir işe yaramayacağın malesef ortada çünkü.

12. İngilizce dersi vermeden önce, ingilizceyi biraz daha öğren de "some words forgot" gibi turist ingirizcesi kullanma. Zeka seviyenin o kadar düşük olduğunu düşünmüyorum yazdığımı anlayamamak için ama belki bilgisizsindir. Forumda özel mesaj özelliği ve profil altına yazma olanağı mevcut, yani direk Rauf abine ulaşmak istersen profiline gidip bu iki seçenekten birini kullanabilirsin. Ergenlikten çıkamadığın zaten belliydi üstüne konuyla alakasız büyük ihtimal "ne diyebilirim lan bu adama, birşey demeliyim oğlum" gibi salakça bir düşünceyle kullandığım nickten laf söylemeye çalışıyorsun. Bağış konusuna gelirsek, gidip kan bağışında bulunabilirsin, organ bağışında bulunabilirsin, başka bir işe yaramayacağın malesef ortada çünkü.
    hayır ben bastardlara bağışta bulunuyorum olmaz sana bağış yapacağım

13. İngilizce dersi vermeden önce, ingilizceyi biraz daha öğren de "some words forgot" gibi turist ingirizcesi kullanma. Zeka seviyenin o kadar düşük olduğunu düşünmüyorum yazdığımı anlayamamak için ama belki bilgisizsindir. Forumda özel mesaj özelliği ve profil altına yazma olanağı mevcut, yani direk Rauf abine ulaşmak istersen profiline gidip bu iki seçenekten birini kullanabilirsin. Ergenlikten çıkamadığın zaten belliydi üstüne konuyla alakasız büyük ihtimal "ne diyebilirim lan bu adama, birşey demeliyim oğlum" gibi salakça bir düşünceyle kullandığım nickten laf söylemeye çalışıyorsun. Bağış konusuna gelirsek, gidip kan bağışında bulunabilirsin, organ bağışında bulunabilirsin, başka bir işe yaramayacağın malesef ortada çünkü.
    yok neden anlamıyorum arkadaş :D derdin forumda moderatörlük almak mı? nedir yani önüne gelene bişeyler sokma derdindesin. hayır çok aptalca ondan diyorum bende yaptım bilirsin hakkaten aptalca yani :) seninde ne derece boş yaptığın başlıkları biliyoruz yapma böyle şeyler. :) yazık gençliine yazık cem yılmazın dediği rebelyus55 isyaanın neye kekeee :) artı adam kendince Rauf'u 1 numaraya koymuş sanane istanbul'dan bilmem kimden senin bildiin sana kalsın (aksini idda etmiom bence de en iyisi ) illa birilerine bişe sokma sokma olm dur ya aç oyununu oyna bırak milleti :D