1. Casualowa gildia

    Poszukujemy aktywnych graczy do nowo powstającej polskiej gildii. Gildia ma na celu zrzeszyć jak największą liczbę aktywnych graczy.
    Nie nastawiamy się na "całkowite ogranie World of Warcraft" a raczej na aktywną grę i ciągły progres.

    Proszę podawać nicki pod postem.

    Serwer: Icecrown

    Frakcja: Horda

  2. Chujciwdupe, Niepotrzebanam, Nowychzjebanych, Gildiiwhordzie, Twojstarypijany to moje nicki chętnie dołączę.

  3. Chujciwdupe, Niepotrzebanam, Nowychzjebanych, Gildiiwhordzie, Twojstarypijany to moje nicki chętnie dołączę.
    Pierdolone pokolenie dzieci fortnite przeszło na legendarną grę.. jestem zaskoczony i zniesmaczony :D. Po twoim nicku można wywnioskować, że masz 16 lat,jesteś pryszczaty, gruby i brzydki, nielubiany i poniżany.. Aż przykro.

  4. Pomyliłeś się we wszystkim poza tym, że wotlk to legendarna gra. Casualom mówię kategoryczne "nie"! Po słowach "Nie nastawiamy się na "całkowite ogranie World of Warcraft" a raczej na aktywną grę i ciągły progres" mogę śmiało stwierdzić, że szykuje się apogeum autyzmu. Robicie nam wstyd na scenie międzynarodowej! Wypierdalać!

  5. Pomyliłeś się we wszystkim poza tym, że wotlk to legendarna gra. Casualom mówię kategoryczne "nie"! Po słowach "Nie nastawiamy się na "całkowite ogranie World of Warcraft" a raczej na aktywną grę i ciągły progres" mogę śmiało stwierdzić, że szykuje się apogeum autyzmu. Robicie nam wstyd na scenie międzynarodowej! Wypierdalać!
    Akurat tutaj Ty - śmietnik nie masz za dużo do powiedzenia. Jeżeli Ci się nie podoba jakiś post to po prostu ignorujesz i wypierdalasz. Apogeum autyzmu to osiągnąłeś swoją wypowiedzią i brakiem jakiegokolwiek szacunku, pierdolony zwierzaku. A co do "Wstydu na scenie międzynarodowej".. jaki Ty musisz być przykry, że interesuje Cię w ogóle "casualowa gildia" :D

    Spierdalaj i bez odbioru.

  6. Łykasz bajty jak spermę ojca za młodu. Sukcesywnie sprowokowałem Cię, by zobaczyć jak chujowym Guild Masterem byś był.

  7. Łykał to twój stary wino z twojego kolana brudasie :)

  8. Przeczysz sam sobie. Skoro łykał wino z mojego kolana, to musiałem się uprzednio zdezynfekować, ba! sam alkohol zawarty w winie zrobił też swoją robotę.




Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •