Am observat ca nu pot vedea nimic la combat log. Nici cine ma ataca, nici cat dmg iau, nici in cine dau, nimic, e gol.
Intrebarea deja e evidenta, DE CE nu scrie? Este ceva "regula" aici pe warmane???

Vreau sa stiu pentru ca sunt curios de exemplu cum poate un paladin cu 24k hp sa dea 10k crit cu judgement pe aproape 800 resilence. Am jucat paladin retri si holy vreo 3 ani pe alte servere + retail si nu dadeam nici PVE retri atat si aveam in jur de 5.5k gs. Am vazut ca a dat atat pentru ca mi-a aparut pe mijlocul ecranului critul cat Turnul Eiffel.

Sau alta faza tot legata de dmg, am intalnit in arena un warlock aff si shaman ele, eu sunt hunter si tot cu un shaman ele, prima oara i-am facut, dar de urmatoarele 3 ori, eu picam instant. Ma gandeam oare s-au schimbat oamenii din spatele caracterelor ce Dumnezeu. Urmam aceiasi tactica la fel ca prima oara si degeaba...sau in alta arena un druid medium as putea zice, ma facea doar din starfall, si am 23k hp....totusi nu suntem in BFA sa dam atat cu un spell...

Exista hackuri de DMG sau oare nu merge tot timpu resilence?
Am vazut ca uneori merge, dar poate are buguri cand nu merge...totul e ciudat...