1. Icecrown - HORDE Ekip Arkadaşları Arıyorum.

Selamlar,

Başlıktan da anlaşılacağı gibi keyifli zaman geçirerek oynayabileceğim arkadaşlar arıyorum.

Karakteri yeni oluşturuyorum.

- Movido

İyi forumlar...

2. Teşekkür ederim, hoşbuldum..

Aktif olarak etkinliklere ve raidlere katılamayacağım için bir guilden ziyade bir kaç ekip arkadaşı arıyorum aslında. Bir de biraz forumda gezdikten sonra pek stabil bir guild olmadığını farkettim. Kendi aralarında veya birbirleri ile bir tartışma halinde gibi duruyor herkes pek keyifli ve süreklilik sağlayabilir gibi olmayacaktır sanıyorum.

Tekrar teşekkür ederim, iyi forumlar.

3. bende aramaktayım yardımlaşabileceğim oyun ile ilgili soru sorabileceğim vs ama pek egoist arkadaşlar

4. bende aramaktayım yardımlaşabileceğim oyun ile ilgili soru sorabileceğim vs ama pek egoist arkadaşlar
    Selamlar, pek bir agresif gördüm sizi :). Takdir edersiniz ki oyun forumda dönmüyor, haliyle pek aktif bir forum da olmuyor. Önyargılı olmayın derim. Ne yazık ki sorularınızı cevaplayacak kadar benim de tecrübem yoktur.

İyi forumlar...

5. yok ben o cevaplasın bu cevaplasın herşeyi bilsin diye ön yargıda bulunmadım fakat 1 yıl önce az biraz oynadım fakat çoğu guildde bunu gördüm. çok şey var ama anlatılacak herneyse kolay gelsin iyi oyunlar

6. pvp üzerine oynamayı dusunuyor isen eğer alliancede yardımcı olmaya calısırım sana açıkcası bozkurt pack olarak keyifli zamanlar geçiriyoruz amacımız pvp yapmak olduğu içinde çok öyle gereksinimlerimiz yok.

7. pvp üzerine oynamayı dusunuyor isen eğer alliancede yardımcı olmaya calısırım sana açıkcası bozkurt pack olarak keyifli zamanlar geçiriyoruz amacımız pvp yapmak olduğu içinde çok öyle gereksinimlerimiz yok.
    Selamlar,

Sanırım alliance tarafında daha yoğunuz. Uygundur bir yerden başlamak lazım :). - Woice oyun içinden ulaşabilirsiniz.

Konu başlığını Alliance olarak değerlendirebiliriz bundan sonra bu tarafta oynamak isteyen arkadaşlar hala iletişim kurabilirler :)

8. Selamlar,

Sanırım alliance tarafında daha yoğunuz. Uygundur bir yerden başlamak lazım :). - Woice oyun içinden ulaşabilirsiniz.

Konu başlığını Alliance olarak değerlendirebiliriz bundan sonra bu tarafta oynamak isteyen arkadaşlar hala iletişim kurabilirler :)
    Oyunda keseceğin belli başlı bosslar var bunlar icin addonsları indirip item kavgalarına girip zevk almayı deneyecek isen alliancede ve hordede bir çok farklı guild var ama az adam cok huzur mantıgı ile player vs player (PvP) dediğimiz kısımda olacak isen yardımcı olurum Alliancede Nicklerim: Varyemezz - ThebullShift - Cybers şeklinde birisini mutlaka açık görürsün.

9. Oyunda keseceğin belli başlı bosslar var bunlar icin addonsları indirip item kavgalarına girip zevk almayı deneyecek isen alliancede ve hordede bir çok farklı guild var ama az adam cok huzur mantıgı ile player vs player (PvP) dediğimiz kısımda olacak isen yardımcı olurum Alliancede Nicklerim: Varyemezz - ThebullShift - Cybers şeklinde birisini mutlaka açık görürsün.
    Selamlar. hiçbirine ulaşamadım :) siz gördüğünüzde ulaşabilirmisiniz lütfen - Unius

Alliance tarafında diğer arkadaşlar da ulaşabilir tabi :)

10. tamamdır ben seni ekleyeceğim şimdi friend liste online olduğunda yazarım ben sana