1. Problem sa doniranjem

    Pozz ljudi imam problem sa doniranjem, ukucam sve lepo sa kartice i pise mi "Kartica nije potvrdjena", nisam bio siguran da li se kuca postanski broj mog mesta ili onaj sto pise na kartici pa sam probao vise puta sa oba broja i nista, u pitanju je Master Card, Vojvodjanska Banka prepaid kartica radila je na ostalim online kupovinama :/
    Edited: January 29, 2019

  2. Ne moze da se donira iz Srbije, Warmane ne moze nista da uradi povodom toga moramo samo da cekamo kad ce Paymentwall da nam skine ban.

  3. Skinuli su, imas post na forumu jedan ili dva ispod mene

  4. Jedan mali update, pisao sam supportu kazu da ne moze da se donira iz srbije i linkuju mi https://www.paymentwall.com/en/faq/s...s-and-entities iako vise nismo tamo i paymentwall nam je skinuo ban, poslao sam im to i emailu videcemo sta se desava :D

  5. Da,ja sam primetio da nas vise nema na listi i objavio sam to na forumu...
    Nisam pokusao da doniram jos,ali sam planirao u skorije vreme xd
    Javite cim neko uspe,plzz
    pozz

  6. Poslao sam poruku kolegi iz supporta, pa cemo da vidimo da li je sankcija stvarno ukinuta ili je sad nesto drugo u pitanju.




  7. Cudan neki narod,nudis im pare,nece da uzmu xD

  8. Sto je najjace ignorisu i mejl ,ne odgovaraju uopste.


  9. Upravo sam pokusao da doniram ali jos uvek isti problem, kartica nije potrvrdjena, a na ovom paymentwall sajtu pise da akcija nije zavrsena tj da podaci nisu uneti do kraja tako da ban vrv jos traje, probao sam da cackam po paymentwallu malo da vidim da li moze tamo da se unese kreditna kartica pa da se donira onda ali medjutim tamo uopste nema opcije da se doda kreditna....tako da mi se cini da jos nismo u mogucnosti da doniramo

  10. Upravo sam pokusao da doniram ali jos uvek isti problem, kartica nije potrvrdjena, a na ovom paymentwall sajtu pise da akcija nije zavrsena tj da podaci nisu uneti do kraja tako da ban vrv jos traje, probao sam da cackam po paymentwallu malo da vidim da li moze tamo da se unese kreditna kartica pa da se donira onda ali medjutim tamo uopste nema opcije da se doda kreditna....tako da mi se cini da jos nismo u mogucnosti da doniramo
    Upravo tako, skinuli su nas sa liste samo da nam zamazu oci, a i dalje smo sankcionisani :)

  11. Evo ljudi konacan odgovor potvrdjen.

    Hello Srdjan,

    Thank you for contacting Paymentwall. We apologize for the inconvenience you have experienced.

    We no longer support or process payments in your country. Though we can still process payments via credit card that is issued from a different country for some website. Rest assured that we are continuously working on resuming processing services for your region.

    In the meantime, we suggest you use a credit card account that was issued from another country.

    Should you have questions, please feel free to let us know.

    Regards,
    Paymentwall Team

12 Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •