1. kako da koristim kreditnu karticu iz drugog regiona ne kontam?

  2. Odes u Bec, tamo uzmes njihovu kreditnu karticu i onda doniras.

  3. Toliko o nasem doniranju meni samo treba da preskocim queue i da prodam par likova :(

  4. Toliko o nasem doniranju meni samo treba da preskocim queue i da prodam par likova :(
    Nece da moze!

  5. Probao sam preko VPN, izgleda da prepoznaje da je iz neke druge zemlje jer sad mogu da platim preko MINT i jos nekih drugih servisa. Nazalost, moj MINT pin je ''netacan'.'' Pretpostvljam da ce da bude ono : niste ga kupili preko nas (kupljen je na OFFGAMERS jer mint ne prima placanje iz Srbije ). Sto se tice kartice, isto isti problem kao i vama. Pitao sam ih lepo da li ista kod njih radi prvi put ili im treba moj DNK ili lista moje pokretne ili nepokretne imovine da bi me pustili da platim.

    EDIT : Uspelo mi je preko MINT i VPN. Samo je trebalo da PIN postane aktivan, sto je zahtevalo vremena.
    Edited: February 27, 2019

  6. Hi Vladimir,

    Thank you for contacting Paymentwall.

    Please know that upon further investigation, the cards issued on your country are no longer allowed to be used in making payments on our website. Thus, you may either use a different card issued in other countries.

    We appreciate your understanding of this matter.


    Regards,
    Paymentwall Verification Team
    CAM

    Nema nista od doniranja na duzi vremenski period.
    Da li postoji sansa da nam se da neka druga opcija?
    Edited: March 3, 2019

  7. Pozdrav, donacije i dalje ne funkcionisu za Srbiju, probao danas sa 7 razlicitih kompjutera i 3 telefona(za svaki slucaj da nesto ne baguje sajt)


  8. Upališ VPN i rešen problem...
    pa ti daju ban za koriscenje VPN-a

  9. May 1, 2022  
    Cak i preko VPN-a sistem prepoznaje zemlju kartice, imgur.com/A2w8g0B.png . Izgleda da su ljudi uspeli preko tog MINT-a.

  10. May 1, 2022  
    Ovi nam ukinuli donacija, Wowhead nas blokirali takodjer.. :D

  11. May 5, 2022  
    Ja sam koristio VPN za donaciju, nisam imao nikakvih problema. Cak sam i komentarisao koriscenje VPN-a za donaciju sa GM-om, nije me upozorio da je to protiv pravila.

    Konkretno sam koristio VPN da se maskiram da sam iz Holandije, a imam Srpsku Visa karticu, sve je proslo glat, donirao sam tako par puta vec.

  12. Donacije ponovo rade

    Izgleda da su popravili sistem doniranja. Potvrdjujem da sam danas uspesno donirao koristeci Visa debitnu karticu banke Intese. Coini su se odmah pojavili na stanju.

First 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •