1. Klánt keresek!

    Sziasztok!

    Magyar klánt keresek teljesen mind1 h alli vagy horda mert mind a két oldalon van 70es karakterem!!

  2. Én is nyitottam egy topicot klán keresés témában... Elolvasta kb 120 magyar és 0 válasz... szégyen. :D Ez ám az összetartás... :/
    Mi a neved ig ?

  3. Pár hónappal ezelőtt volt horda oldalon egy egész korrekt próbálkozás (már T5 öt kezdegettük), viszont a klán magja kettészakadt, egy nagyobb rész elment egy új LK szeróra, a maradék maradt itt, viszont az már nem volt elég progresselni szóval így már nem foglalkozott senki a szervezéssel. A guild tudtommal még megvan, de egyáltalán nem számít aktívnak, én személyszerint átmentem egy nemzetközi klánba, mert szerettem volna haladni a contentel. Néhány aktív játékosról tudok, közösségről azonban nem.


  4. Sziasztok, 5 napja kezdtünk egy hordás klánt <Soros Terv> névvel (a nevet nem kell komolyan venni :D). egy 4 fős baráti társaságként jöttünk a szerverre és azóta próbálunk minél több magyar játékost összegyüjteni. Egyenlőre 15 tagunk van ebből 8 70-es, de a többiek is felzárkóznak lassan. Aktívan tervezünk Raidelni és minden egyébben összetartani. Mindenkit szivesen látunk. Legkönnyebben úgy találsz meg minket hogy a Social/Who ablakba beírod a klánunk nevét és látod ki online a klánunkból.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •