1. Uskacite u tehnicku pomoc !

    Stvari stoje ovako

    Vratio sam se na server posle duzeg vremena i skinuo sam ekspanziju WotLK sa WoD modelima , i primetio sam da ne mogu da promenim rezoluciju ni u log-in meniju , iako kliknem apply i ekran se zacrni onako kao da primeni ali ostaje ne promenjeno , kada se ulogujem na charactera ista prica , sa 1024x768 kada applyujem promenu na 1920x1080 (Wide) isto se zacrni ekran i ostaje ne promenjeno , Isto tako ne mogu da pojacam grafiku , kao ni u igri direktno tako ni u log-in meniju - a kada se pojavi poruka da kao treba da restartujem da se primeni igrica nece da se pokrene ( crash on launch valjda) i primoran sam da restartujem kompjuter , ali uopste ne verujem da u obzir dolazi sposobnost mog racunara , jer poprilicno je solidna masina i prethodno sam terao
    MoP i Legion na Ultra bez problema.

    Vec sam listao forume i poksavao da disableujem read-only u properties i nije uspelo , da li je nekome poznato ?

  2. Jesi li probao da pokrenes igru kao admin?

  3. Imam i ja isti problem, pokretao sam kao admin ali nista, prosli put kad sam to rijesio bilo je davno i msm da sam nesto brisao iz wow foldera ali zab sam sta je bilo, pa ako neko zna da pomogne? Hvala unaprijed

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •