1. Nazar Degmesin emegi gecen arkadaslara tesekkürler :) suan 2saat 40dkk da 11/12 hc kesilmektedir bu süre dahada kisalacaktir Allahin Izniyle.

Bu arada guild alimlari aciktir ve hic kapanmicaktir herdefimiz Lod farm ve Bütün Türk kardeslerimizi ayni Cati altinda Toplamak Sancak guildi bu serverde

Lod Farm Yapiyor Dedirtmektir (Ne Mutlu Türküm Diyene Ya bismillah deyip Türkün aklini ve Gücünü tüm bu yabanci guildlere Göstermek.

Yakindir Allahin Izniyle Herkese iyi oyunlar

(Basbug)

2. Ya ne Olacakti penbe cim boost dedigin bane dedigin nedirki bu guild icin burasi Sancak olsun okadar :)

Basbug

3. B oost ve bane run lar tam gaz devam etmektedir :)

4. Basbugum cok deli bir guild kurmus ve Muhtesem yönetiyorsunuz.

Biz de Karakterleri Hordeden geciriyoruz az kaldi

5. - Hepinize kapimiz acik Dostum Buyrun Kapimiz kardeslerimize aciktir,

- Kötülük fitne fesatlik Hainlik Beslemeyen herkes Basimizin üstüne Kabulumuzdur.

Sancak Guildmaster Basbug

6. S.A ya böyle bir ortam yok ya Mühtesem bir guild kurallar insanlarin birbirlerine yaklasimi ben bu kadar alman serveri yaptim böylesi yok
    gercekten guild efsane gelmek isteyen Herkese tafsiye ederim ,( düzenli raidler) insanlarin hele yönetimin insanlara davranisi gercekten bulunmaz birsey
    kardesim/biladerim guild =arama= hordda takilma bosbos = ben gectim inanamiyacagimiz kadar güzel bir ortam muhabet goygoy , cok iyi insanlarin arasina düstüm molteni gördüm bir ton türk guildi gördüm boyle sistemi oturmus cok sasirdim,.

guilde girdim / 1 gûn fazla birsey yapamadim
    / 2 gün 2inci 25icc hc run
    / 3 gün 1saat 35 dkk da bane

discordda guildmasterle sohbet ediyorum sanki guildin sahibi degil yillardir beraber oynuyoruzbir sohbet bir muhabet. 2officerle sohbet ettim deadmoria ve thinkerbeldi sanirim .hic kimse yüksekten konusmuyor horlamiyor gsydi suydu buydu insanlara yaklasimlarina hayran kaldim.

biraz uzun yazdim ama bunlari dile getirmeden yapamazdim gercekten Helal olsun lod fas 2deymis umarim keserler :)

7. conoki sana aynen katiliyorum rtl baslicaktim burasi beni gercekten cok sardi dedigin gibi boyle bir ortam yok ::::::)

8. Aynen dedigin gibi Ertu Tam Gaz Yola Devam Insan Olan insan Kazanir Essek Olan Bosbos laf Yapar :)

Biz Bunun Bir Oyun Oldugunu Unutmuyoruz Kimseye Ustunluk Taslamiyoruz Ha Varva Kendine Ciksin Karsimiza :)

Biz Bos Yapmiyoruz Yolumuza Bakiyoruz Ne Yapicaz Dediysek Yaptik Agzimizdan Cikan Senettir :)

Guild icin Yapilan Iltifatlara Tessekurler Arkadaslar Elimizden Geleni Yapiyoruz Herkesi Yetistiriyoruz Run lar full gaz devam ediyor,

Herkese Saygilar

GuildMaster : Basbug

9. Çok yakında Sancak Guild ifşa videoları burada hahaahah :)

şaka şaka herkeze selam başarılar diliyorum.

10. Herkes egosunu kibrini bırakıp sancakta toplanmalı çünkü yaklaşımları çok düzgün. Bazen, bana yapsalar söveceğim şeyler yapıyorum yinede rencide edip kırmıyorlar. Teşekkür ederim.. ayrıca boost runlara kimse duyarsız kalmıyor.

EDIT:

Tüm iyi düşüncelerimi geri alıyorum. Malesef hazır kadroları var ve aynı main runlar aynı elemanların altçarlarıyla güncelleniyor. kapılar yeni elemanlara şakşakçılık yapsın diye açık. Bu dakikadan sonra hiçbir türk guildiyle işim olmaz. siz sağ ben selamet.
    Edited: December 21, 2019 Reason: update

11. Point biriktiriyorum, en kısa zamanda aranızda olucam :)

12. Buyur Dostum kapimiz Bütün Türk Kardeslerimize aciktir senide aramizda agirlamaktan kivanc duyariz :)

GuildMaster Basbug.

13. frost event baslamis super alt car kasmaya gencler__

14. Frost eventlere tam gaz devam ediyor ama toplum coklugundan kasmasi baya sikintili herkese kolay gelsin

15. 02/01/2020 Tarihindeki Toplanti Sonucu Alinan Kararlar ve Degisikler:

Rs25 Run Carsamba Günlerine Alinmistir.

Icc25Main run / Cuma Aksami Tr Saati 20.00 11Boss Hc Kesilip Lod Try - Cumartesi Tr Saati Lod Devami Olucaktir Düsürme Acisindan.

Bu Runlar : Sadece Atabey - Ekmeksarap - Nightfellia Tarafindan Yönetilecektir.

Saygilar ( Sancak Guildmaster Basbug)

First ... 3456 Last