1. Haftalik Programlar Armistir Örnegin Bu Hafta 3 Tane ICC25 hc / 3 Tane RS25 / 3 Tane Bane ve Boost run ve 10Man leri Saymiyorum Bile Herkesin Eline Saglik Yola Tam Gaz Devam :)

(Sancak GuildMaster Basbug)

2. merhabalar oyuna yeni basladım guild alımı için yardımcı olurmusunuz rica etsem iyi oyunlar

3. Tabiki kardes
    Edited: January 13, 2020

4. Merhaba Dostum tabiki yardimci oluruz Winforlife/kucukeniste/nightfellia/deadmoria/atabey/ekmeksarap nicklerine wisp atabilirsin :)

(Sancak Yönetim)

5. Sancak guildi kapanmistir emek verip bu gune getiren arkadaslara tesekkurler .

haince dusunce delikanli olmayanlarida allaha havalle ettim .

herkese iyi oyunlar

6. Son sayfa yorumları nereye gitti, ne güzel okuyorduk.

7. Adamın ismi Başbuğ,lakin kullandığı yazı dilindeki Türkçe'ye bak... Aman sen Türkleri temsil etme kardeşim.

8. Bir Türk gibi değil pkklı apocular gibi yazıyorsun onun için dedi herhalde ne kızıyorsun adama? Hem sancak guild kapanmadı mı neden hala forum sayfası aktif? Sizler, Türkler LOD u Farma bağlayınca tebrik etmek gerekirken hordeye geçip izinizi kaybettirmez için çabalamıyor musunuz? Bizlere bu konuyla ilgili açıklama yaparak aydınlatabilir misiniz sayın Süleyman bey.
    Edited: February 22, 2020

9. Bu arada Kralarthas olarak herkese selamın aleyküm uzun süredir yoktum tekrar geldim arkadaşlar 😇

10. Banlandınız mı Süleyman bey neden cevap vermiyorsunuz?

First ... 456