1. aynen Tebrikler Biz Kafaya Koyduk Bizim Guildimiz Türk Toplumunun Gururu Olucak Insaallah :)

2. Sırf guildiniz için Alliance tarafında yeni bir karakterle oynamayı planlıyorum. :)

3. Hoşgeldin kardeşim, who kısmına -g SancaK yazip officer ismi öğrenip guilde geleblirsin.

4. Bu haftaki baneden gelsin bu fotoda. Tebrikler oneshot ;)

5. Bu haftaki baneden gelsin bu fotoda. Tebrikler oneshot ;)

Çok güzel bir paylaşım olmuş, inşallah haftada 2 kez 3 kez bane farmlıyarak tek atmaya devam edeceğiz :)

6. Kardeşim indiriyorum da ben hangi paketi indireyim? Wrath of the lich king 335a wod models iniyor

7. evet onu indirebilirsin farketmiyor

8. 29.10.2019 tarihli BANE raidimiz, BANE farmlarımız tüm hızıyla devam ediyor.. :)

9. Bizi karalamaya çalışan , pes ettirmeye çalışan , batan gemi gözüyle bakarak fare misali suyu görüp kaçan şahıslara inat lafla değil icraatlerimiz ile ön plana çıkmaya çalışıyoruz, elimizden geldiğince... not: İT ÜRÜR KERVAN YÜRÜR!

Sindy 25 hc olarak ta kesilmiştir. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz , Sırada LoD var ;)

Kucukenistee
    Edited: October 29, 2019

10. Herkesin Eline saglik Sancak ve Türk Toplumuna Hayirli Olsun :)

( Basbug Sancak GuildMaster)

11. Sancağı aldım sindinin kafasına taktım. İsteyen varsa ona da takabilirim !!

Raid Leader: Nocturnality 'Cem'

12. Her şey çok güzel olacak diye boşuna demedik ;)

Boomgarth

13. Bu Aksamda Sindy25hc Kesilmistir Farma Baglanmistir Lod Try Bu Pazar 003-11-2019 dan Itibaren Basliyor :)

( Basbug = Gm)

14. 16.11.2019 tarihininde saat 22:35'te Sindy HC ONE SHOT atilmiştir, katılan herkeze teşekkürler..

Edited: November 16, 2019

First ... 23456 Last