1. Oyun ekran ayarı sorunu

Herkese merhaba öncelikle, benim şöyle bir sorunum var oyun windowed modda başlıyor fakat fullscreene almaya çalıştığımda oyun kapanıyor ama sesler falan arkadan gelmeye devam ediyor, yabancı forum kısmından bunun ile alakalı salt okunurluğu kaldırmam gerektiğini yazmışlar fakat salt okunurluk kalkmıyor, windows 10 kullanıyorum, oyunun resolution ayarını bile config dosyası içine girip yaptım, hiç bir şekilde resolution ayarı ya da fullscreene alamıyorum.

Oyun 32 bit retail olarak gözüküyo ama ben windows 64 bit kullanıyorum acaba sorun bunun ile mi alakalı ? yardımcı olan bilen olursa sevinirim iyi oyunlar dilerim herkese.

2. Klasörün sahipliğini alman gerekiyor olabilir ama şunu deneyebilirsin önce. Oyunun klasörünün özelliklerinden yönetim ayarlarını değiştirme kısmında kullanıcı adını listeden seçerek denetimleri düzenle tarzı bir taba geçip tam yetki kutucuğunu tikleyip uygularsan salt okunurluğu kaldırabilirsin. Olmuyorsa klasör sahipliğini alman gerekiyordur büyük ihtimal onada internetten bakabilirsin oda özellik ayarlarında biryerlerde.