1. Ne yaparsam yapayım Addons kuramıyorum

Arkadaşlar daha önce oynuyodum fakat bir süre ara vermem gerekti şimdi tekrar başladım ama eiğitim videolarındaki herşeyi harfiyen yapıyoprum fakat addons kurulmuyor. GearScore atıyorum bunu 3.3.5 indiriyorum baya indirdim gerçi

E:\Wrath of the Lich King 3.3.5a (wod models)\Interface\AddOns Buraya atıyorum olmadı kendim klasör Açtım My AddOns diye gene olmadı bir tek yapabildğim QuestHelper oldu sebebi nedir neden kuramıyorum ?

2. Tek aklıma gelenler.. Addonlar, kurduğun expansion ve patch ile uyumlu mu? Uyumluysa karakter ekranındayken "AddOns"a basıp, orada "Load out of date Addons"u işaretliyor musun?

3. kurduğunuz addonsların uyumlu olması lazım oynadığınız patche göre ayrıca rar dosyasından cıkan klasorun icinde bir klasör daha oluyor ona dikkat edin forumda addons kısmında gerekli addonslar ve açıklamalar mevcut. yapamaz iseniz gene iletişime geçin yardımcı olmaya çalışayım.

4. Wod Skinli Wotlk kullandığımda, addonlarda sorun yaşamaıştım.
    Wotlk OLD'ta aynı addonları denemeni tavsiye ederim.
    Yine çalışmazsa bir yerlerde eksik birşey yapıyorsun demektir.

5. oyunun klasörü eğer salt okunur durumdaysa addonları göremez klasörün salt okunur işaretini kaldır yeniden dene

6. Sıkıştırılmış dosya olarak atıyor olabilirsin, klasör içi klasör atıyor olabilirsin. Kurduğun addonun yerini kontrol et, şöyle olması gerekiyor; wow/interface/addons/addon ismi, bu addon isminin içinde bir tane daha klasör değil addonun dosyaları, varsa ek klasörleri olur. Bir de bazı addonlar interface menüsüne sahip değil, bazıları komutla ayarlanıyor bazıları ayarlanmadan direk çalışıyor. Karakter girişinde addons tabına geçip "load out of date" kutusunuda tikleyebilirsin. Son bir noktada şu, 3.3.5 için olan addonların bazıları "release" bazıları "beta" sürümünde. Gözlemlediğim kadarıyla 3.3.5 için çıkan son sürüm beta olunca oyun algılamayabiliyor, release sürümünü denemende fayda var. Modelleme farkının bu şeylerle en ufak alakası yok, boşa oyunu yeniden indirmeye çalışmanı tavsiye etmem. Ama şöyle bir durum var wod models yazmasına rağmen güncel görüntüler mevcut değil, onun için ekstra 4 patch kurabilirsin orjinal versiyonu indirip. Forumda bir yerlerde konusu var onunda.