1. Sve je dobro dok ne dodjem do placanja na offgamers.com, kad izaberem karticu samo pise # May be subjected to a 1 time verification # kako da ovo resim, jel je problem do banke il do mene nzm, moze pomoc sto pre.

    I dali jos uvek moze preko MINT kartice?

    PS : Snasao sam se preko paypal i dalje radi mint opcija svaka cast na detaljnom uputstvu svima.
    Edited: November 11, 2019

  2. Radi sve kako treba, uputsvo tacno!

    E sad, ako neko ima gresku da kad oce da plati paypalom kaze mu da doda karticu (iako vec imate karticu kojom inace placate), samo popunite podatke, idite add card i kad zavrsi OBAVEZNO stavite da to bude PREFERED adresa, u suprotnom ce vas drndati ko mene par puta u krug. U sustini adresa je ista, sve je isto kao i prva adresa, tako da nema brige.

  3. Zasto ja sad ne mogu da vidim taj mint opciju samo imam opciju za visa karticu a kad idem preko nje samo pise Vasa kartica nije potvrdjena
    Evo slika https://imgur.com/eJWxGNf

  4. Procitaj lepo sta je covek napisao treba da imas VPN da bi mogao ovako imas IP iz Srbije i ne mozes nista

  5. Koji je ovo smor, lakse mi je platiti nekome u inostranstvu pa da taj neko uplati meni....

  6. Jel mozda zna neko, ili on sam zivi u inostranstvu gde ima mobiamo ili neka druga jeftinija varijanta? tipa 1-2-3e samo za premium status. Jednostavnije i ekonimicnije mi da neko udje i uplati 2 ta jebena evra, nego da dajem 10e za igricu. Dao bi mu preko paypala ceo iznos + mala kamata. Ili IG zlato

  7. Pokusao sam da kupim mint karticu preko offgamersa, sve lepo izaberem i popunim i uvek mi pise da je transakcija odbijena u poruci. Koristim mastercard gold, i suma na racunu mi je veca od zeljene uplate. Pise mi ovo na offgamersu: Your card payment could not be processed. Please try another card. Neki savet ili dodatno uputstvo, unapred hvala!

  8. Hvala svima na komentarima, uspeo sam da kupim posle par dana zezanja.
    Pišem moje iskustvo, pa možda nekom znači.


    1. Sve je uspelo kao što je opisano u prvom postu, hvala vatreni. Dakle instalirao sam ZenMate kao Chrome ekstenziju, podesim zemlju kao da dolazim iz Nemačke. Čim se to uradi pojavljuje se opcija MINT u okviru donacije preko kartice. Kupio sam MINT od 10 EUR (10.39 EUR) preko offgamers-a koristeći master card od Societe Generali banke. (Plaćanje ide kroz paypal sistem, tu sam isto izabrao nemačku, uneo random podatke i izbegao kreiranje paypal naloga). Plaćam u EUR, ne u RSD.

    MINT je odmah stigao, potrebno je registrovati se na offgamers i preuzeti PIN broj sa sajta, a zatim uneti na sajtu warmane, i sve je prošlo dobro.
    Pošto sam sve obavio bez većih problema (Smaranje što mora da se registruje i na offgamers sajtu, verifikuje telefon, itd), sledeći korak, uraditi isto za ženu..

    2. Krećem istu proceduru, međudim dobijam grešku da mi je kartica opdbijena na PayPal stranici za plaćanje kod offgamersa. Pokušam više puta, uvek isto, samo različita greška, ali sve u svemu problem sa autorizacijom, card could not be processed, itd. Plaćam u EUR sa istom master card gold. Pokušavam i u dinarima. Pišem paypal-u i societe i posle dana zezanja dobijem da je kod banke sve Ok, a da je paypal blokirao karticu, i da pokušam za 7 dana. Kartica je blokirana zato što je neverifikovana, iz Srbije, itd, samo prvo plaćanje je moglo da prođe.

    Ok, pokušam sa VISA karticom od Banke Intese - plaćanje uspešno na paypal stranici, a nakon dolaska na offgamers sajt dobijam system error occured, sredstva skinuta sa računa a MINT kartica nije kupljena. Zatim ide dan kontakta sa bankom Intesom i sa Offgamers podrškom, gde je ustanovljeno da je Intesa prešla na novu tehnologiju (Core za plaćanje) i da im sve ne radi kako treba, pa su zatim vratili novac.

    Ok, ajmo Payoneer, kao što je neko pisao u komentaru, neodustajem. Otvaram payoneer, registrujem se, verifikujem telefon itd. Uspem da prebacim novac sa računa banke Societe na Payonneer, platim proviziju 0.93 EUR na 30 EUR, koliko treba da bi moglo da se plaća, čekam 3 dana da novac legne. Dobijem upozorenje da ne mogu sam sebi da uplaćujem novac, i da je sada prošlo ali da ubuduće neće. Kako bi mogao plaćati Payoneer karticom, mora da se naruči, i stiže za nekih 7 dana na kućnu adresu. Ok, ne mogu da čekam 7 dana, proće praznici, otišlo 30.93 EUR, videću da li mogu negde da potrošim tih 30 EUR.

    Queue na warmane 1200 ljudi, neodustajem, tražim alternative (pored offgamers) gde može da se kupi MINT kartica.
    https://www.mintprepaid.com/buy - Nijedan od ponuđenih ne radi. Pokušavam na raznim sajtovima, nigde nisam uspeo, ili problem sa Srbijom, ili sa plaćanjem, ili drugo.

    Nalazim website - https://www.mtcgame.com/
    Kupujem MINT karticu https://www.mtcgame.com/en-US/mint-p...ard-10-euro-eu

    10.59 EUR, malo skuplje, ali nema potrebe za registracijom, ne koristi PayPal, MINT stiže direkt na email. Plaćam odmah bez problema sa "blokiranom" Master Card karticom. Platio sam sinoć, danas oko 11h mi je stigao PIN na email. PIN sam uneo u warmane i dobio premium.

    Poenta. J** ti Srbiju.

  9. Srbija je jedna velika banana. O tome necu ni da raspravljam.

    Drago mi je sto si nasao nacin da doniras, jebem ti zivot!!

  10. Ovako, moje iskustvo koristio sam ovaj sajt sto je igrac Medivh1 napisao https://www.mtcgame.com/ Lako se registrujes sve lako obavis ali onda nastaje problem. Uzmu ti novac sa racuna i narednih 3 dana sam im pisao i slikao kartice-presaro neke od brojeva kako su mi trazili i tako 3 dana sam se zajebavao i evo na kraj su mi poslali na mail cod. Tako da cisto znate, ako uplacujete preko njih najbolje je preko radnog dana jer imate tada neki chat sa adminima pa mozete da im kucate. Ja sam doduse u petak uvece to radio pa mozda vikend pa da sam zato cekao. Inace prvo sam isao preko ovog sajta https://www.offgamers.com/game-card/...repaid-card-eu ali kao sto su gore vec pisali moguce ako jednom platis da ti paypal blokira karticu. Zato sam koristio ovaj drugi https://www.mtcgame.com/ Uspelo je ali sam popizdeo, ali jako sam popizdeo...To je inace neki Turski sajt ali na chat pisete na Engleski. Zelim vam sve najbolje i da se ne nervirate kao sto sam ja.

  11. May 17, 2020  
    Cisto ako nekog zanima, uplatio sam danas preko master card (mts banka) kartice...iste sekunde sam dobio poruku da je skinuto sa racuna i iste sekunde sam dobio i coins.

  12. Kakvo je stanje u 2021. god, može li da se donira normalno ili mora Mint zahebancija?

  13. Moze da se donira direktno karticom preko sajta. Udje se na donate with card, ukucaju se podaci sa kartice, ukuca se kod koji stigne sms-om i to je to. Sve traje 1 minut i meni su odmah stigli coins...Ne morate mint karticom niti da menjate VPN

  14. Potvrdjujem. Viza debit devizna kartica, sve za sekundu bukvalno

  15. Da ne editujem, mozda nekome znaci.
    Danas (26.7.2021) pokusao da doniram ali nije moguce u mojoj zemlji. Moj post iznad (8 februar 2021) je star svega 5-6 meseci. Tada je moglo, sada ne. Viza debit devizna kartica je u pitanju.

First 123 Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •