1. سلام نیما این فی لتر شکن 1رایگانه2اطمینانی هست3نتونستم بگیرمش میشه لینک دانلودشو بدی
    و این که یه حرفی داشتم باLixeدادا شما گفتید مسولینی که باهاشون صحبت کردی گفتن ما سایت وارمین رو فیلتر نکردیم فک کنم بد منظورتو گرفتن خب درسته سایت فیلتر نیست اما سرور فیلتر مسعولین ما خیلی گاوتر از چیزی هستن که فک کنی دوباره باهاشون صحبت کن به نظر منم مشکل از اینجا نیست
    ایراد از وارمین نیست
    کشور امریکا هم اگر بخواد تحریمی شروع کنه از وارمین شروع نمیکنه بلیزارد درسته چند تا سرور دیگه از بازی های دیگه
    مشکل همینجاست که مسعولین میخوان به زور بیاییم بازی ایرانی بکنیم تو داخلی

2. سلام لطفا ادمین کمک کنید من دنبال را حلی بودم وارد بشیم بلاخره یک فیلتر شکن رایگان خوب پیدا کردم تغیر ای پی هم بده به نام
    Betternet
    ولی تا رمز پسورد زدم گفت بن هست اکانت شما یک اکانت دیگمم زدم همین رو مشاهده کردم اومدم تو سایت اکانتمو بالا بارم ببینم متن بن چیه که این بود
    Your IP Address (199.38.299.182) has been terminated due to Advertising
    و بعدش دیدم بخاطر ای پی بن داد خب واسه ی من این همه زور زدم وقت گذاشتم ای پی مون تغیر کنه وارد بشیم حالا سرور اکانتامو بن داده لطفا بگید بن همیشگی داد اصن چی شد عه
    Lixeلطفا پیگیری کن یا هر ادمین دیگه ای که وجود داره

3. dadash man in vpn ro daram monteha sorate bazi beshedat kond mishe vo lag mizani man natoonestam bahash bazi konam hata vase pve :(

4. July 5, 2019  
    می تونید از اینترنت همراه اول استفاده کنید... من الآن با اینترنت موبایل وصل شدم.

5. مثل اینکه تمامی سرورها مشکل دارن... من نتونستم وارد سروری کاملا متفاوت بشم. فقط سرورهای وارمین مشکلی اتصالی ندارن. ولی باز هم می گم، می شه با اینترنت همراه اول وصل شد.

6. Emrooz bedoone vpn ba nete shatel vasl shodam hamegi emtehan konid .. ishala ke dobare kharab nashe

7. salaam be hamegi
    manam emrooz bedoone hich moshkeli connect shodam
    internetam mokhaaberaate
    omidvaaram dorost shode baashe

8. دوباره قطع شد . وسط رید بودم که دی سی شد. لعنت به جمهوری اسلامی که زندگی واسه ما نذاشته

9. chand rooze ke man ba internete 2020 mokhaberat mitoonam login besham

10. سه نفر بالا گفتن مشکلشون حل شده بدون مشکل دارن وارد میشن ولی من انترنتم مخابرات 2020 خراسان رضوی هست هنوز مشکل دارم و عین قبلا وارد نمیشه لطفا اگه میگید اینم بگید از کدام استان هستید حل شده مشکلتون

11. من اینترنتم ایرانسله و از سنندج وصل میشم. اوایل قطعی زیاد داشتم. ولی چند روزیه رو به راه شده.

12. سلام همه عالم ادمی که باهاشون در ارتباط بودم از شهر های دیگه یا همین مشهد همه دارن میگن بدون مشکل داریم بازی میکنیم ولی من هنوز که هنوز مشکل دارم و وارد سرور نمیشه مثل این که قرار نیست شهرستانه کوچک مثل منطقه مارو درست کنه نت اشغال کشورمون ما ایرانی ها از روزگار خیری ندیدم اومدیم تو بازی تو بازی هم راحت نمیزارنمون

13. agha salam, man ghadim bazi mikardam vali alan nemitonam online sham to hamon ghesmat ke entekhabe realm miyado bayad charecter entekhab koni dige jelo nemire va hamonja mimone che bayad kard hala ?

14. Dobare in moshkel pish oomade ? man nemitoonam connect sham

First ... 45678 Last