1. May 14, 2019  

Guildler Hakkında

Herkese iyi oyunlar. Son dönemlerde sıkça rastladığım guild içi drama, karalama, küfür, ırkçılık söylemleri giderek artmıştır. Geçen sene bu konuyla alakalı bildirim yapmış bulunup herkesin yorum yapmasının engellenemez olduğunu, özgür düşüncenin var olduğunu belirtmiştim. Fakat gel gelelim ki bu mevzu suistimal edilip haraketler, isim vermeler, birbirleri hakkında ağır ithamlarda bulunmaya kadar gitmiştir. Bu sebeplerden ötürü artık yeni bir dönem başlamıştır. Herhangi bir forum başlığı altında ırkçı, küfür, sadece amacı karalamak olan yazıları gördüğümde tarafımdan silinip, ilgili kullanıcıya özelden mesaj atılacaktır. Bu kullanıcı eğer tutumlarına devam edecek olursa forum ban yiyecektir. Bizim birlik olmamız gerektiği yerde bu tarz ayırıcı, birbirini aşağılayıcı ithamlarda bulunmak hiçbirinize yakışmaz. Lütfen bu konularda biraz daha hassas olalım. Konuyla alakalı detaylı topic ilerleyen zamanlarda paylaşılacaktır. Hayırlı Ramazanlar herkese.

Saygılarımla Burnia
    Edited: May 14, 2019

2. May 15, 2019  
    Selamlar sadece sunu dile getirmek isterim bu forumdaki adminler sahsi dusuncem olarak soyluyorum Tarafsiz degiller ve bunu uzucu buluyorum.

Sancak - Basbug (GuildMaster)