1. May 26, 2019  

    Konto - jak odzyskać?

    Witam, chciałabym odzyskać moje konto, kiedy chce żeby mi przyszedł mail ze zmiana hasła, to nie dostaje go. Gdzie mam się z tym zwrócić? Zależy mi na nim bo bardzo dużo czasu tam poświęciłam.

  2. May 26, 2019  
    Jesli ktos mial dostep do tego konta poza Toba mogl zmienic adres email. Polecam napisac ticket w zakladce support. Potrzebne bedzie jak najwiecej informacji zwiazanych z kontem. Lecz na poczatku polecam
    https://www.warmane.com/account/retrieve
    Gdy to nie pomoze sprobuj opcji z ticketem. Pozdrawiam

  3. May 26, 2019  
    Niestety, ticket jest tylko by odbanować konto :(
    Próba zresetowania hasła również kończy się niepowodzeniem, gdyż mail z resetem nie dochodzi, a rok temu dało się jeszcze zrobić no i dostępu do konta nikt poza mną nie miał :(

  4. May 27, 2019  
    Powinna byc do wyboru opcja general enquiry w zakladce support. Tam opisujesz swoj problem. Mozesz od razu zawrzec takie informacje jak: pierwszy email, rok zalozenia konta, kwota dotacji, data dotacji(o ile bylo to konto premium) najlepiej kod tej dotacji. Hnmm co wiecej. Zreszta w kilka godzin powinna nadejsc odpowiedz ze strony staffu.

  5. May 27, 2019  
    No niestety, tylko jest opcja "Ban Appeal" jak wchodzę na "create ticket", może muszę się do gry zalogować, w tedy pojawi mi się ta opcja "general"

  6. May 27, 2019  
    Dziwne. Mi normalnie pokazuje opcje general enquiry w categories. Moze musisz miec jakas postac na tym koncie? Nie mam pojecia.

  7. May 28, 2019  
    Napisałam maila do nich, zobaczymy czy to coś da:)

  8. June 5, 2019  
    Nadal żadnego odzewu z ich strony, ani ticketu wysłać nie mogę, no po prostu nic eh

  9. June 7, 2019  
    A pisałaś do nich mail'a na ten adres: [email protected] ? Jeśli nie to może spróbuj tam. Opisz swój problem i może pomogą.

  10. June 7, 2019  
    Tak, nawet dwa razy i nic cisza. Dziwne

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •