1. June 9, 2019  

    Dobio sam ip ban ali ne znam zasto

    dobio sam ip ban ali ne znam zasto i kako ako moze neka pomoc da mi neko kaze koliko dugo i razlog????

  2. June 9, 2019  
    Razlog bana mozes procitati kad se ulogujes na websajt sa tim accountom. Ukoliko zelis da podneses apel na ban, moraces da kontaktiras nas support. Posalji im email na [email protected]

  3. Mozda si jedan od onih sto ponekad napisu u gild chatu ili na globalu "prodajem acc za prave pare ili golde za par hiljada dinara". Ima njih dosta sto tako napisu i prodaju van sajta pa kad dobiju ban ne znaju sta je problem. Nisam jos uzeo ss da prijavim takav trade van sajta jer ako ja placam warmanu takse za char i gold trade moraju i ostali. Nisam jos nikoga uzeo na zub ali to je lako jer zacas se nadje razlog da ti neko zasmeta, od odbijanja da igra rdf do rasprave na gchatu kako on igra wow evo 15g i ima 10g retail experience hahaha xD xD. Samo SS i upload. (bilo bi dobro da warmane daje neku nagradu ako prijavis te sto rade trading i ostale malverzacije bajo, to je moja ideja mmm)

  4. evo ga moj imel. [email protected], zao mi je sto sam se toliko grudio ovo ove igrice bas volim da igram uzivam u njoj ,i tako nesto da mi se desi .necije gluposti zajebancije najebo sam,

  5. promenuo ssam sifru sve kako su rekli videcu sutra je 48 sati. valjda ce se promenuti nesto.. imali drugi naci da se resi ovo

  6. promeno sam sifru dalje mi stoji ban sta da radim sad ?

  7. Pa iz nekog razloga buraz su te sigurno banovani. Ja sam radio mnoge gluposti i jos nista nisam dobio, a nemoguce da je bio ''fake'' ban. Mozda stvarno pogresili ne kazem da nisu, ali cudno je da bas uvek vi sto dobijete ban ne znate zasto.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •