1. July 1, 2019  

    Nowy Ally szuka gildi

    Witam :)
    Jestem tutaj nowy tzn kilka dni temu zaczalem gre na tym serwerze, po stronie Ally :)
    I szukam gildi z aktywnymi graczami sklonnymi do wspolnej zabawy, nie jestem za bardzo doswiadczonym graczem bo gram zaledwie w wowa od 5 miesiecy, a szczegolnie jestem zielony jako Ally, bo wczesniej gralem po stronie hordy:)
    Przygode z wowem zaczalem na sunwell'u, od hunta ktorego jak narazie wbilem do 80 lvl i 5,2 Gs'u wiec temat gry nie jest mi do konca obcy ;)
    Ale postanowilem tu sprobowac poniewaz na poprzenim serwie ciezko jest sie doczekac na rhc, a co dopiero isc na raid jaki kolwiek...
    Co natto na zadnym raidzie nie bylem nawet i nie ogarniam tematu bo ciezko bylo na sunwell znalesc nawet ludzi na toca10 ... a bardzo chcialbym poznac cos wiecej w tej grze niz rhc i robienie q z nudow :)
    Dodam ze nie mam lat 15nastu lecz 29, wiec nie kreca mnie szczeniackie zagrywki:)
    Na codzien pracuje do 17nastej, ale codziennie siedze na grze conajmniej po 2h.
    Klopotem wiekszym jest to ze mam 4 miesieczna córeczke i nie zawsze mogbym uzywac niezbednego w tej grze ts'a czy tez innego komunikatora do rozmow.. a z tego co wiem na rajdach jest to wymagane wrecz...

    Nick z grze : PanZagadka gram na IceCrown
    Jesli znalazla by sie jakas gildia sklonna mnie przyjac bede wdzieczny :)

    Pozdrawiam
    Edited: July 1, 2019 Reason: Optional

  2. July 1, 2019  
    Zapomnialem dodac ze gram na IceCrown

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •