1. Liczba graczy i wersja gry

    Witam!
    Wiem, że może te tematy były już przewijane, ale nigdzie nie mogłem znaleźć odpowiedzi.
    Natomiast, mam pytanie co do ilości graczy, czy jest ona prawdziwa czy w jakiś sposób podkręcana (tak słyszałem, że niby tutaj podana ilość graczy na danym realmie nie jest prawdziwa).

    I drugie pytanie dot. Wersji gry Wotlk. Jest to 3.3.5a? Oraz czy serwer to blizzlike?

    PS. Działają na Lordaeron instancje?
    Edited: July 18, 2019

  2. Siemka,

    Ilość graczy zdaje się być trochę podkręcana, ale serwer jest solidnie zaludniony (Icecrown) cały czas ludzie zbierają na raidy, kolejki na insty i bg są nie długie. Na serwerze jest kilka jak nie kilkanascie gildii które robią raidy niemal codziennie. Polska scena też jest dość duża po stronie hordy są dwie duże polskie gildie po stronie ally ostatnio coś slabiej ale ze dwie też by się znalazły

    Wersja gry jest 3.3.5a i no serwer jest na tyle blizzlike na ile może być serwer prywatny bugi istnieją, ale większość rzeczy raczej działa dobrze.

    To o czym mówiłem wcześniej odnosi się do serwera Icecrown, Lorderon kiedyś miał równiez bardzo dużo graczy, dziś serwer się mocno wyludnił raczej funkcjonują tam gildie międzynarodowe. Na Loderdon są raty 1x, ale bossy są zbufowane (głównie większy dmg). Na icecrown jest exp 7x

    Instancje działają na obu realmach WOTLK

    Pozdrawiam,
    Eivres

  3. Dziękuję za pozytywną odpowiedź:D

    Zależy mi głownie na tym, żeby pograć na realmie wlasnie Lorderon, z racji że wolę poexpić, pograć normalnie, itd. To jest dla mnie:D
    A zależy mi jednak na ilośći graczy, zeby nie czekac 2h na df, ogolnie zeby byla intereakcja z graczami.
    Dlatego mam pytanie ile +/- gra dziennie graczy na Lorderonie? Liczba zblizona do tej podanej na stronie? Bardzo mi na tym zalezy:D
    Z gory dziekuje.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •