1. Problem sa rezolucijom

    Imam problem svaki put kada udjem u wow moram da namestam rezoluciju, i imam cinematic trailer svaki put kako da resim ta problem?


  2. Prijateljica je imala slican problem.

    Pokusaj sledece: Nadji instalacioni folder (primer: My PC/Local Disk C:/Program files/Wow), Na samom glavnom folderu Ides desni klik, odaberes properties, kartica general/iskljucis read only, zatim kliknes Apply i odaberes opciju Apply changes to all folders, subfolders and files. Ides na ok, kad zavrsi proces, stisnes ok. Zatim udjes u glavni folder, isti proces ponovis na folderu: WTF i sa Ikonicama: Wow.exe (ili samo Wow, zavisi kako ti se vec prikaze ime) i sa precicom uz koju pokreces igru (ukoliko je imas).

    Nakon toga, na ikonicu Wow.exe i precicu uz koju pokreces, kliknes desni klik, odaberes properties, kartica: compatibility, ukljucis opciju: Run this program in compatibility mode for: pa sad odaberes poslednju verzijum (u mom slucaju je to windows 7...). Zatim ukljucis opciju Run this program as administrator. Samo ove dve opcije treba da budu ukljucene. Kliknes na Apply i potvrdis sa Ok.

    Nadam se da ce biti od pomoci.
    Pozdrav i srecno! :)
    Edited: July 28, 2019

  3. De ste ljudi kako ste, imam jedno pitanje da li moze neka pomoc oko enchantinga prvi put ga korisitm pa znate kako ide :D

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •