1. [horde] icecrown -coexist-

Icecrown(Horde); -COEXIST- Aktif raider'lar aramaktadır.Haftalık programımız şu şekilde olup;

Salı - Icc 10m n/hc (çoğunlukla birden fazla run)
    Cuma - Icc 25m n/hc
    Cumartesi - Icc 25 n/hc
    Pazar - Rs 25

GÜNCEL RAID ZAMANI;
    19:00 - 19:30 start!

guild raidlere daha fazla katılım gösteren arkadaşlara guild tarafından hertürlü destek sağlanıcaktır;
    Gem - Enchant - Flask etc.

Horde tarafında yeni yeni varlık göstermeye başladığımızdan ötürü Alliance tarafında yapmış oludğumuz
    progress'i sizinle paylaşmak isterim;

TOC 10 5/5
    TOC 25 5/5
    ICC 10 12/12
    ICC 25 12/12
    ICC 25 hc 10/12
    RS 10 4/4
    RS 25 4/4

ve herhafta kesinleşmemiş bir zaman diliminde Ulduar ve Nax run'larımızda mevcuttur.Herhangi bir haksızlığa
    sebep vermemesi adına loot dağılımları EPGP SİSTEMİ KULLANMAKTAYIZ..

Sizden beklentilerimiz;

-En az iki karaterinizin olması (en az 1 tanesi ortalamanın üstünde gear'lı full enchant gem)tartışmaya açık!
    -En az 3 raid günü guild aktivitelerine katılım göstermeniz.
    -Guild arkadaşlarınıza oyunun herhangi bir dalında yardımsever ve cömert olmanız.
    -Class'ınıza ve boss taktiklerini hakim, değilseniz bile bilmediğinizi söyleyecek kadar olgun olmanızı bekliyoruz.
    -Raid saatlerinde discord'ta olmanız.

Küfür konusunda katı kurallarımız olduğundan ötürü dikkatinizi buraya çekmek isterim.Karakterinizi ne kadar
    iyi oynadığınız gearscore'unuzun tavan yapmış olması zerre umrumuzda değildir.Birine hakaret ettiğiniz
    taktirde gidersiniz!Hepimizin burda nostalji için bulunduğumuzu hatırlatmak isterim.

GÜNCEL AÇIK SLOT'LAR:

DEATH KNIGHT KAPALI
    DRUID ORTA (RESTO+TANK)
    HUNTER KAPALI
    PALADIN KAPALI
    PRIEST ORTA (SHADOW + DİSC)
    ROGUE ORTA
    SHAMAN ORTA (ELE +RESTO)
    WARLOCK KAPALI
    WARRIOR ORTA (FURY)

GÜNCEL GUILD YETKILILERI:

Guild Master:
    Siyah

Officers:
    Nixv, Malimage, Karbeyaz(Siyah ALT), Shadowstar(Siyah ALT),Muguduk

Oyun içinden veya dicord adresimizden ismini verdiğim arkadaşlarla iletişime geçebilirsiniz.

İLETİŞİM BİLGİLERİ:
    Discord:https://discord.gg/zv8Ttzn
    Edited: October 14, 2019

2. Başarılar ama birkaç şey söylemek istiyorum. Beklentiler kısmı biraz zorlama olmuş yeni kurulmuş bir türk guildi için, oyuncuların çoğu elayda ve horde tarafında elay kadar oyuncusu olmasada aktif bir guild mevcut, 25 guild run sıkıntılı olacak, sadece 1 karakter ile katılımı açsanız dahi. Raid katılımı konusunda ise, icc ye adam bulamayacakken, nax/uld vb. raidler için daha fazla acı çekersiniz. Ve gördüğüm en büyük sorun ise eşya dağıtma sistemi. Roll adaletsiz bir sistem, guildde emeği olan ve raidlere katılım sağlayan biri, öylesine girmiş birine sırf şansı yüzünden kaybedebilir buda ister istemez zamanla guildden soğumasına sebep olur. Ne türk ne yabancı guildlerde eşyayı umursamama gibi bir durum söz konusu değil istisnalar haricinde, dkp sistemini getirip sağlam kurallarla (mevcut ilerlemede BiS olmayan, spec değiştiremez gibi) desteklerseniz uzun vadede ekmeğini yersiniz.

3. Teşekkürlerimi sunuyorum Enkaz reis

4. Başarılar arkadaşlar umarım yakın zamanda LOD'da yaparsınız.

5. Herşey olur inşallah

6. Herşey olur inşallah
    Karveyaz - globalde türk oyuncuları aradıpını spamladı /whisp atmama rağmen herhangi dönüş yapmadı. Yablış hatıtlamıyorsam siyah'a da whisp atmıştım 🤔

Adam yerine koymadınız galiba :) sağlık olsun pug takılırız

7. ismini yazarsan oyundan yardımcı olurum dogal olarak hepimiz insanız kardeşim göremiyoruz bazen çünkü fazla hızlı akıyor chanellar

8. ismini yazarsan oyundan yardımcı olurum dogal olarak hepimiz insanız kardeşim göremiyoruz bazen çünkü fazla hızlı akıyor chanellar
    Genellikle yeni hesabımda aktif oluyorum pm ismi: Kavun

9. Genellikle yeni hesabımda aktif oluyorum pm ismi: Kavun
    Oyun içerisinden Siyah Nixvv Muguduk Malimage Karbeyaz bunlar ile irtibata geçebilirsin

10. Gerekli Class ve Spec alımları güncellenmiştir... Bilgi için;

Siyah,Riodus,Silmarin,Malimage,Nixv

11. Yeni EKİBİMİZ ile ICC10 LK RUN 2 Deneme ile kesildii

12. Güncellenmiştir...

Hala Guild olarak Horde Tarafında Progress için oyuncu alımlarımız devam etmektedir..

13. Hayirli olsun sizin Alliance tarafinda boyle bir progresiniz ne zaman oldu dostum biz hep alliance da oynuyoruz sizi neden goremedik

14. Alliance daki guildinizin ismini alabilirmiyim?

12 Last