1. İcecrown hakkında

Servera yeni başladım icecrown için sürekli sıra bekliyorum premium özelliği için kaç coins lazım ve 1 kere coins almak yeterli oluyormu.
    Yoksa her ay premium gibi yükleme mi yapmamız lazım sıra beklememek için.

Birde transmog olayı nasıl oluyor icecrown'da. PVP serverındaki gibi üzerinde itemleri silme kapatma gibi özelliker varmı ?

2. 1 kere coins almanız yeterlidir premium özelliğimi aktif etmek için miktarı önemli değil 10 coinslik bir donate yapsanız bile sınırsız premium hakkınız doğuyor.

Transmog için ise raidlerde boss kesdikçe transmog yapmak için gerekli scrolllar düşer. Şahsen benim için raidlerden düşen transmog scrolları yeterli oldu. ayrıca raidden düişen scrollları beklemek istemiyorsanız site üzerinden 10 coinse 1 adet scroll alabilirisiniz. Fakat bunuda bir ek özelliği var eğer legendary bir itemi trasmog yapmak istiyorsanız sitede satılan özel transmog itemini almanız gerekiyor item basına 50 coins olan. Buda geneliklr roglar tarafından kullanılıyor Bt den düşen yeşil legendary weaponların görüntüsünü yapabilmek için.

Son sorunuza cevap olarak da herhangi bir şekilde item silme kapatma gibi durumlar yok serverda. itemi bir kere aldığınızda sürekli olarak kullanabiliyorsun. Servera hoşgeldin eğer hangi ırkda karekter acdıgını soylersen baslangıcda daaha rahat edebilmen ıcın yardım edebilirim.

3. Teşekkür ederim yardımcı olduğun için Horde olarak başladım servera.

İtem silme özelliğini yanlış anlatmışım sanırım biraz :) Black rock pvp serverında NPC 'den kıyafetlerin ve silahların görünümünü kapatabiliyorsun.
    Örneğin omuzluk yada kemer üzerinde takılı ama charın görünüşünde takılı değil gibi gözüküyor onu sormuştum :)

4. Bir sorum daha olucak point nasıl kasılıyor acaba , nasıl hızlı point yapabilirim başlangıç da itemler almak için ?