1. oyun arkadaşı-arkadaşları arıyorum beraber oynuyacağımız ve oyunu bilen birileri

oyunu hemen hemen 1 sene önce kendim oynamaya çalışmıştım anlayabildiğim kadarıyla pek bişey öğrenemedim şimdi tekrar wow twitchte falan hypelandı benimde canım çekti oynamak istiyorum benimle oynuyacak ve öğretecek birilerini arıyorum discorddan falan konuşup oynayacağımız oyun bilgim baya az bu arada baştan başlicak veya benim gibi yeni başlamış oyuncularda olur beraber oynayıp öğreniriz en azından veya öğreniriz
    Edited: September 6, 2019

2. son günlerde hype olmasının sebebi orjinal server olması.. burası private ama en az orjinal kadar güzel bi server eğer gerçekten yazdığın gibi bir düşüncen var ise şuraya göz atabilirsin :)

http://forum.warmane.com/showthread.php?t=407877

3. Kavgasız gürültüsüz küfürsüz insan gibi bir guilde rastlarsanız bana da haber verin. Oyunu oynayasım var foruma giriyorum kavgası küfürü olmayan türk guildi yok neredeyse.

4. Lordaeron - Alliance - The Heaven

Servardaki leveling Türk kardeşlerimizin çoğu guildimizde. Oyunu bilip bilmemeniz, gear score'un kaç olduğu hiç önemli değil. Elimizden geldiğince level kasan arkadaşlara her türlü yardımı yapmaya çalışıyoruz. Sende aramıza katılmak istersen Aristokrat - Eby - Smiigul - Holykeeper - Manowarx - Drarian isimlerinden birine w atabilirsin. Görüşmek üzere..