1. Zenske FB

    Sto mi nece zene da se javljaju kad im napisem nesto jel i kod vas isto?

  2. Idi do WC-a, pogledaj se u ogledalo, i proveri da nisi ruzan. Ako jesi, to je definitivno razlog.

  3. baci im lovu ispod noge da vidiš kako ce se pocet javljat.

  4. Jesi probao da obrises normalne slike i umjesto njih dodas neke sa rukom na bmw volanu i ocevim Seiko-m iz jna dobijenim za odlazak u penziju.
    Drugi korak je da odes kod babe koja je skupljala penziju od pokojnog djeda zlu ne trebalo kao sta podje naopako. Udari joj pricu da se roditelji razvode i da te niko ne voli i dace ti sve pare. Sa tim parama pravac buvlja pijaca ermaks 15 eura komada 2. Trenerka sto kraca to bolja otprilike da je duzina do pola cjevanice. A od oca trazi oficirsku koznu jaknu iz jna staru 30god al ocuvanu posto. Trenerka i koznjak inace ne idu ali trend se mijenja. (nije ni pućenje islo ali dodje eto).
    Sto se tice muzickog odabira Sinan ili neka druga vrsta muzike (sa razumnim tekstovima) povezana sa produkcijom Juzni Vetar nije preporucljiva jer odstupa od trenda i nije "in" pa si odmah ljakse i u startu si zaobidjen u sirokom luku. Kad do uradis idi ytube follow dzale/bube/rasto/kurelije/senideh/nikolije te njima slicne ali podjednako "fensi" pjevace i pjevacice koje su navodno uspjele od nule i postale "popularne" HAHAHAHHAHAHAHAHAHHA
    Izvili morao sam da se smijem cim se sjetim te izjave na wowu od nekog ljubitelja istih. Tekstovi nemaju smisla nikakvog ali je vazno da naucis refren koji se ponavlja 30 put minimum i postaces najveci fan.
    Kad sve to uradis i postavis na fb samim tim budes preporuka od fb istomisljenim curama i imas znatno vece sanse za prolaz ako ne i siguran. Ako to ne prolazi (a proci ce garantovano) pali kola i vozi u pravcu srednje skole ali smanjenom brzinom, zona skole je 30kmh pa uspori i odvrni dzale ona voli q7 audi pjesmu ne znam tacno kako ide ta. Cim osjete bitove od pjesme koju neprestano slusaju onda kod curica na scenu stupa osnovni ljudski instinkt produzenja vrste, mlijecne zlijezde i materica se sire te nivo estrogena i lubrikacije se znatno povecava pogotovo kod mladjih ispod 18god koje su u psiholoskom stanju blage depresije jer nju navodno niko ne razumije osim tebe i tebi slicnih. Takav vid prolaza kod zena koristi vecina muskaraca do 30god (dokazano jer sam prisustvovao istom kad sam isao u srednju).
    Na kraju samo treba da se pazis da meta za lovca ne bude mladja od 17 kako ne bi podlegao krivicnoj odgovornosti.
    Kad misija bude uspjesno zavrsena neka traje jedno sedam do deset dana pa trazi drugu metu. Onda navece sa starim drugarima u kafanu na rip. Sinana i Draganu pa sve iz pocetka.
    Sve najbolje ti zelim

  5. frend,danas cure ne gledaju kako izgledaš ,samo da imas para ko dreka ,pa eo ti jedan primjer moj frend je najruznije dubre u gradu a ima curu da ti mozak stane samo zato šta mu roditelji imaju para ko dreka... ja mu kazem pa nemoj da te jebe ta drolja gleda samo tvoj novac al neee eh danas ti je to tako ,samo grubo s njima i nema popuštanja ;)

  6. Kao žensko sam veoma šokirana ovakvim odgovorima, a još više pitanjem dotičnog. Strašno, i ujedno odgovor zašto se i ne javljaju. Ne razumem zašto bi smo se trebale javljati random likovima?

  7. Kompleksi a?
    Pitanje za ekipu iznad..koliko godina imate hahah?

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •