1. Outland'e Geçiş

Değerli forum sakinleri hepinize selam, bildiğiniz üzere Outland sunucunda aktif oyuncu sayısı iyice azaldı, eğer aranızda wotlk sunucularından sıkılanlar varsa veya tbc sunucusunda oynamak isteyenler varsa Outland sunucusunun yeni oyunlara ihtiyacı var.Özellikle Alliance tarafının.Belki aranızda planlayıp yeni bir guild bile kurabilirsiniz.İyi oyunlar.

2. wotlk'yı bırakıp çoğu kişinin tbc ye gideceğini sanmıyorum açıkcası tbc ilk açıldığında veya lordaeron ilk açıldığında insanlar bir merak etti gitti vs yaptı sonra bitti bu iki yerde zaten warmane bence wotlk'dan yürüyor. Bu dediğini yapacak insan sayısı çok az olur oda kendini kurtarmaz..

3. Outland sunucusunda oynamak için wotlk sunucusunu bırakmalarına gerek yok zaten ikisini aynı anda oynayabilirler.Ben de iki sunucuda oynuyorum.Ben mutlaka lk kesmekten sıkılan bir güruhun olduğuna inanıyorum, tbc nin pvp si bana daha zevkli geldi ve pve progress açısındanda wotlk sunucusuna göre daha zengin bence ve gelecek insanlara baştan söyleyeyim belli bir seviyeye gelmeniz için wotlk sunucusuna göre daha fazla efor sarfetmelisiniz ve ödül hissini wotlk ye göre daha çok yaşayacaksınız.Benim tecrübelerim bu şekilde oldu tbc sunucusunda.

4. Dediklerine katılıyorum aynı fikirdeyim fakat wotlk sistemine alışan insan tbc yi çok zor oynar.Zaten wotlk ve devamında oyun gitgide kolaylaştı.Wotlk oynayan insanlar retri paladine bakarak bunu çok rahat görebilirler.5 tuş oynanan ilk class wow tarihinde, bide shadowmourne aldın mı store dan kendini kahraman zannetme hissini çok güzel yaşatır warmane.Ha diyeceksin tbc de warglaive çekersin aynı hissi yaşarsın,ben buna sadece gülerim.Çünkü warglaive çeken bir rogue wotlk de mourne çeken bir paladin,dk,warrior gibi 3 tuşa basarak terör estiremez pvp de, adam akıllı kontrol ister ve rogue kendisi zaten combo ister.Neyin ne zaman kullanılacağı çok daha önemlidir tbc de.Pve dede öyle fos hc pos hc ardından toc ve icc ye girip bitiremezsin tbc yi.Çok daha uzun ve zahmetlidir dediğin gibi.Repler,normal dungeonlar,heroicler, ardından kara,grull,za,ssc,hyjal,bt,swp.Şimdi yıllardır wotlk sistemine alışan insanın tbc ye geçince adapte olabilmesi zordur.Neye uğradığını şaşırır.Ki bu insanlar 70 olunca daha bu dediklerimi yapmadan yav ben istediğim yerden bg ye dungeon a giremiyom wotlk da böyle değildi diyen insanlar görürsün.