1. Horde Türk guild

Horde tarafında doğru düzgün recruit yapan,yeni gelen arkadaşlara yardım eden belli raid günleri vs. olan guild var mıdır?Alliance tarafındayım ama guildlerden çok verim alamadığımı düşünüyorum sitede 30 puan birikirse faction change yapacağım.

2. Ally tarafında guild yok diyorsan horde tarafına boşa geçme burda hiç bişey yok. bir guild gördüm icc10mane pugdan adam arıorlardı sonrada dağıldı. o kadar az adam var hordede yani anlıcan. Tavsiyem ally tarafında kalman seçenek var en azından sancak ve sancakla kavga edip ayrılan diğer guild tam bilmiom olaylarınıda öle duydum.

3. Anladım hocam çok teşekkürler fikrin için :D

4. Selamun aleykum , arkadaslar öncelikle sancak guildi ve kavgali oldugu bir guild yok herkes kendi guildini kurmaktada özgürdür

guildden uzaklastirilmis oyuncular ve arkadaslariyla bir arada oynamak isteyen oyuncular aramizdan ayrilan kisiler vardir ,

bu arkadaslarla hic bir sorun yoktur herkes kendi yolunu cizmis kendi arkadaslariyla oynuyor.(onlarin sancakla sorunu varsa onlari alakadar eder)

server ally tarafinda 1tane hl yani proges yapan guild var o Sancak guildi 11/12hc icc25 olan ve Lod 2inci face zi zorlayan bir ilerlemesi var,

sonrasinda arkadas grup guildleri Pardon,ahenk vesaire guildler mevcuttur.

kim bilir belki o guildler sancakla birlesmek bile dileye bilir yani kisacasi bunun bir oyun oldugunu ve dusmanlik kelimesinin yanlis oldugunu belirtmek istedim.

Herkese iyi Oyunlar (Sancak GuildMaster Basbug)

5. Sayın guild master guildinizdeki bazı arkadaşlar helfire peninsula da leveler kesmekten acayip zevk alıyor. pvp yapmak istiorsa gitsin kendi levelindeki adamlarla bg girsin level kasan adamları keserek kendini tatmin etmesin. Kendilerini uyardıgımızda ise küfürler ediyor bence guild memberlarınıza biraz sahip çıkın. Olayın yasandıgı gün guildde online olan en yetkili arkadasa durumu bildirdim gerekli uyarıyı yapacagını söylemişti umarım öyle olmustur. iyi oyunlar dilerim herkese.

6. sayin dostum guild icerisinde hersey yasak ama disarda kim ne yapar biz insanlari yeni dogmus bebek gibi bez degistirme veya terbiye etmiyoruz
    kim ne isterse yapar disarda kimse kimseden sorumlu olmaz guild icerisindeki yasaklar belli simdi sen bir kisiyi sevmiyorsun kufurlesiyorsun diye guildde yuklenemezsin dostum kimse kimseyi sevmek zorunda degil yani vesselam guild disi yanlis bir raid insanlara kufur etme olsa buna mudahil oluruz ama pvp baska bir dunya herkes herkesi keser kapisir ve biz buna karisamayiz aranizdaki konusmalar sunlar bunlar bizi baglamaz .

ha su sekilde olsa tmm seni bir raidde rencide eder kufur eder bununla gelirsin bizde uyaririz ama pvp free ve herkes sabirli olmaya bilir birbirine kizip yanlis konusabilir sen suan yanlis bir ithamda bulundun dostum ben pvp bir guildin guildmasteri degilim.

ve guilddeki bazi memberleri sevip sevmemen bizi alakadar etmez bizim guildimizde bu tarz konusmalar yasanmiyor boyle konusmak isteyen bu sekilde takilmak isteyenler barinamaz discordumuz her aksam 20 30 kisi devamli sphbet muhabbet goygoy yapiyor raid gunleri bu rakam dahada fazla.

itham seklin yanlis bence soylediklerimi dikkate al iyi oyunlar dostum

Sancak Guilldmaster Basbug

7. Sayın guild master guildinizdeki bazı arkadaşlar helfire peninsula da leveler kesmekten acayip zevk alıyor. pvp yapmak istiorsa gitsin kendi levelindeki adamlarla bg girsin level kasan adamları keserek kendini tatmin etmesin. Kendilerini uyardıgımızda ise küfürler ediyor bence guild memberlarınıza biraz sahip çıkın. Olayın yasandıgı gün guildde online olan en yetkili arkadasa durumu bildirdim gerekli uyarıyı yapacagını söylemişti umarım öyle olmustur. iyi oyunlar dilerim herkese.
    Server türünde PVP yazıyor mu? Yazıyor.
    Sen bunu bilerek mi girdin? Evet.

Ne diye çocuk gibi ağlıyorsunuz burada? Beğenmediysen gider pvpnin kapalı olduğu bir serverda başlarsın. Şaka dicem de bir de ciddi ciddi yazmış. Küçük dağları siz mi yarattınız? Oynadığınız her oyunda her ortamda herkes size uyacak dimi? Saldıran yabancı guild olduğunda gidip onların chatinde de ağlıyor musunuz böyle? Her şeyi istediğiniz gibi olmasını isteyecek hakkı kendinizde nasıl görüyorsunuz anlamıyorum. He şunu da söyliyim; ne sancak guildindeyim ne de ally tarafındayım. Şimdi bunları yazdım diye ikinci bir şikayet mektubu gönderirsin insanlara mazallah.