1. Guilda <si prietenii sai> Alliance Icecrown

    Salut. Am infiintat o guilda romaneasca acum vreo luna la A pentru ca voiam sa fiu intr'o guilda romaneasca dar nu am gasit una. (Intre timp am aflat ca ar mai fi inca vreo doua micute dar asta e alta discutie.) Eu personal am experienta in joc de mai multi ani(desi am luat o pauza lunga de la WoW), participand la raiduri si ocupand "functia" de ofiter, GM sau Co-GM in mai multe guilde de endgame care faceau raiduri de mai multe ori pe saptamana.

    Guilda se vrea a fi una PvE dar esti binevenit si daca faci PvP si ocazional cate un dungeon sau raid. La data la care scriu ne apropiem de 50 de membri. Legat de viitorul guildei, in afara de nevoia uriasa de membri activi, avem nevoie si de jucatori cu experienta pentru a sprijini dezvoltarea guildei(prin sfaturi, boosturi, profesii etc.) si/sau organizarea de raiduri.

    Daca esti in cautarea unui grup de romani cu care sa faci raiduri, dungeonuri, chiar si PvP sau doar sa te simti bine in joc per total, ma gasesti in joc sub numele Tragcuarcu ori poti alternativ sa dai whisper oricarui membru daca esti interesat sa intri. Tot ce cerem e sa ai bun simt. Ne gasesti foarte usor folosind comanda "/who si prietenii sai" si selectand optiunea "Guild". Ne vedem in joc :)

  2. mai este guilda? ca nu gasesc pe nimeni pt invite

  3. Salut.V-ar interesa o fuziune cu guilda Dacii ? Cu cat mai multi romani (mai ales pe Discord),cu atat mai bine.Suntem o gasca unita si cu bun simt./w Exorcismus sau mail in joc la acelasi caracter.For the Alliance !
    Edited: March 13, 2020

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •