1. probleme cu donatiile

    De aproape o luna incerc sa donez pe contul baiatului meu fara succes. Am donat in trecut de multe ori pe contul meu fara probleme folosind cardul meu dar acum se pare ca nu mai pot. Ajung pana in faza in care introduc parola primita prin SMS pentru verificarea in doi pasi iar apoi primesc mesajul cu "Transaction failed". Am dat mesaje si mailuri pe unde am stiut, pe forumul international mi-a povestit unul cum trebuie sa cumpar prepaid cards sau sa dau datele mele personale la Paymentwall, am dat mail la [email protected] si aia mi-au spus sa contactez Paymentwall, am contactat Paymentwall si aia mi-au spus sa mai incerc pana merge :))
    A mai avut altcineva probleme de genul asta? Si daca da, le-ati rezolvat? Cum?

  2. Suna mai degraba a problema de card (invalid, expirat, scris gresit etc). Eu as incerca in locul tau cu alt card. Da unui prieten banii si doneaza de pe cardul respectivului.

  3. Daca donez 10 euro, mai trebuie sa fac ceva ca sa nu mai astept ore intregi ca sa ma loghez pe Icecrown ?


Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •