1. From Abyss ( Alliance pvp guid )

Merhaba Arkadaşlar
    Guildimiz yeni açılmış olup içerisinde yüksek rating yapmış ( arena ve class hakkında bilgi alabileceğiniz ) arkadaşlarımız bulunmaktadır.

Amacımız arkadaşlık ve kardeşlik çerçevesi içerisinde kimsenin kimseden üstün olmadığı, herkesin eğlenebileceği, bir pvp topluluğu oluşturmaktır.

Guildce yapacağımız etkinlikler arasında ( Arena, Bg & World PvP ) sizleride aramızda görmekten mutluluk duyarız.

2. Guild hayırlı olsun. Oyundan anlayan Türk oyuncuları görünce açıkcası seviniyorum. Guild Yöneticileri oyunda açık olursa ve denk gelirse, bana da davet atarsa sevinirim.
    Oyundaki karakterler isimleri:

Nick: Rauf = Spec: 6.8k+ Arms warrior
    Nick: Raufy = Spec: 6.2k+ Holy paly

3. Teşekkür ederiz. özelden discord linki gönderdim ordan iletişime geçebiliriz.

4. Arkadaşlar pve guildlerinde veyahut farklı guildlerde olan arkadaşlarımız mevcut. o sebepten amacımızın Sohbet muhabbet, Bg ve Arena partnerleri aramak olduğunu düşünerekten Farklı guildlerde olsa pvp atmaya istekli arkadaşları bir araya toplamak olarak düşündük. Bu sebepten guild yerine zaten içinde bir çok insan olan Discord kanalımıza davet ediyoruz.

Discord linkimiz::: https://discord.gg/gfxmkAU

5. Bazı arkadaşlar uzun süredir takıldıkları guildden ayrılmak istemedikleri için (ben dahil) biz de ortamı bozmadan, bir guild olarak değil de discord kanalı olarak devam etmeyi daha mantıklı bulduk. Fazla bir kuralın olmadığı samimi bir ortam gerçekten Furkan'ın dediği gibi güzel bir oluşum. Bir araya geliyoruz premade, sohbet, arena, world pvp atıyoruz. Kanala bekleriz arkadaşlar. Gelin tanışalım, beraber oynayalım.

6. İşte Uzun Zamandır Türk Oyuncularda Görmediğim bir Nezaket Tebrik Ediyorum Oluşumunuzun Daha İleri Seviyelere Saygı Çerçevesinde Devamını Diliyorum