1. Bir gecede 4 adet ayrı ayrı ICC10 Raid'i kurarak rekor kırmış bulunmaktayız, guilde katılmak isteyen herkeze kapımız açıktır.. saygılar..

Küllerinden yeniden doğmuş bir olusum..
    ANKA

2. Bir gecede 5 adet ayrı ayrı RS25 Raid'i kurarak 125 adet karakteri SAVE'lemiş bulunmaktayız, guilde katılmak isteyen herkeze kapımız açıktır.. saygılar..

Küllerinden yeniden doğmuş bir olusum..
    ANKA

3. May 9, 2020  
    Wow da yeni sayılabilecek bir oyuncuyum .Bazı terimleri biliyorum.Sizin guildinize başvurucaktım ama isimlerden hiç birini açık görmedim.Açık görüdüğüm oldu ama icc yapıyordu rahatsız etmek istemedim.Beni guildinize alır mısınız?

4. May 9, 2020  
    Wow da yeni sayılabilecek bir oyuncuyum .Bazı terimleri biliyorum.Sizin guildinize başvurucaktım ama isimlerden hiç birini açık görmedim.Açık görüdüğüm oldu ama icc yapıyordu rahatsız etmek istemedim.Beni guildinize alır mısınız?
    yazabilirsin hiç birimiz rahatsız olmayız merak etme

5. May 19, 2020  
    Herşey çok tatlı hoş lakin tek bir sıkıntı var kanımca oda DKP sistemi,Guilde yeni katılmış oyuncuları ezen ve sadece diğer oyuncuların ihtiyaç skalasına göre şekillenmesine neden oluyor.Şahsen 4 hafta önce Horde tarafından gelip guildinize girmiştim ve DKP sahiplik oranları okadar yüksekti ki bırakın o kişiler ile bir item üzerinde Bid'e girmeyi tek bir bid'le sizin bütün şansınızı tüketen bir sistem vardı.Loot sistemi bir yana,Umarım daha iyisini başarırsınız LOD farmlayan her miletten Guild var iken Türk guild ne yazıkki mevcut değil umarım siz bu konuda başarılı olursunuz.İyi dileklerim ile.

6. May 19, 2020  
    Böyle salla baş guildlerde char dizemessin zaten dostum. Adam boe ye çöker , ps ye çöker. Raid girerken potunu yanında getir der sonra :)
    O clanda belli bir süre takıldım lakin küfürcü veletleri clandan atamayan bir arkadaş var clanın başında.

7. May 19, 2020  
    Clan ne la knight mi oynuyon sen :D

8. May 20, 2020  
    Böyle salla baş guildlerde char dizemessin zaten dostum. Adam boe ye çöker , ps ye çöker. Raid girerken potunu yanında getir der sonra :)
    O clanda belli bir süre takıldım lakin küfürcü veletleri clandan atamayan bir arkadaş var clanın başında.
    lel

yarası olan gocunur

lel

EDIT: DKP sistemi kalktı, EPGP' ye geçtik.

9. May 26, 2020  
    İyi günler, foruma cevap yazan arkadaş o kadar saygılı ki diğer arkadaşlara açıklama yapacağı yerde lel, lol, lil, lak luk yarası olan gocunur lel, lak luk lok. Önce guildden ger gün en az 5 6 kişi ayrılıyor. Demek ki bir yerde hatan var arkadaşım. Bir dön de ara hatayı kendinde. Yada milleti dinlemeyi öğren öyle lel lol lul la anlaşılamaz taș devrinde değiliz kelimeler ile anlașabiliyoruz. Ayrıca şu anda halen guildiniz deyim ve ișleyiși anlatayım. Kalıplaşmış bi 15 20 kişilik kadroları var. Tüm run lar kurulur kalan 5 10 kişi bizim aramızdan seçilir. Şans bakalım her gün o saat olduğunda başka işin yokmuş gibi bekle bakalım. Hatta milleti o kadar soğutmușsunuz ki 4 5 defa guildden sizden ayrı raide katıldım insanlar AYRI DISCORD larda birleşmiş oyun oynuyorlar. Bu görüş onlarında görüşü açık açık da yazıyorum şimdi. Bizi tek tek bulamazsınız yan karakterlerimiz sizde sizin rezilliklerinizi izlicez ve gülecez size. Dkp sistemi epgp sistemi hepsi yalan kaç sefer ihtiyacım olamayan itemi aldım o sistemle arkadaşıma verdim. Neyse oyun sizin için gece rüyanıza girecek kadar önemli biz şimdi gerçek hayatımıza geri dönüyoruz. Siz devam edin izliyoruz ve eğleniyoruz. Kendinize iyi bakın :)

10. May 27, 2020  
    İyi günler, foruma cevap yazan arkadaş o kadar saygılı ki diğer arkadaşlara açıklama yapacağı yerde lel, lol, lil, lak luk yarası olan gocunur lel, lak luk lok. Önce guildden ger gün en az 5 6 kişi ayrılıyor. Demek ki bir yerde hatan var arkadaşım. Bir dön de ara hatayı kendinde. Yada milleti dinlemeyi öğren öyle lel lol lul la anlaşılamaz taș devrinde değiliz kelimeler ile anlașabiliyoruz. Ayrıca şu anda halen guildiniz deyim ve ișleyiși anlatayım. Kalıplaşmış bi 15 20 kişilik kadroları var. Tüm run lar kurulur kalan 5 10 kişi bizim aramızdan seçilir. Şans bakalım her gün o saat olduğunda başka işin yokmuş gibi bekle bakalım. Hatta milleti o kadar soğutmușsunuz ki 4 5 defa guildden sizden ayrı raide katıldım insanlar AYRI DISCORD larda birleşmiş oyun oynuyorlar. Bu görüş onlarında görüşü açık açık da yazıyorum şimdi. Bizi tek tek bulamazsınız yan karakterlerimiz sizde sizin rezilliklerinizi izlicez ve gülecez size. Dkp sistemi epgp sistemi hepsi yalan kaç sefer ihtiyacım olamayan itemi aldım o sistemle arkadaşıma verdim. Neyse oyun sizin için gece rüyanıza girecek kadar önemli biz şimdi gerçek hayatımıza geri dönüyoruz. Siz devam edin izliyoruz ve eğleniyoruz. Kendinize iyi bakın :)
    Evet diyorsun ki, '' sabit bi kadrosu var ve hep onları alıyosunuz geriye kalan 10 kişi şansa bizden seçiliyor '' şimdi buna cevabım şu;

Biz bu yaptığımız ICC'lerde min 8 HC Boss kesip herkesin gearlanmasını istiyoruz, normal kesip geçmeyi babannemde yapar, ne zevk alırsın nede oyundan tat alırsın, bunun için mecburen biraz bilen adam biraz bilmeyen adam karışık alacaksın ki raid dengelensin, kusura bakma ben turuncuya kafa atan adamı raide maide almam, guildden kicklemediğime dua etsin, en vefalı Turk guildi burasıdır belki, kötü yazı yazılanların hepsi muhtemelen benim veyatta başka bir officerin kicklediği adamlardır, pardon ADAM dedim :D adam olsa zaten kick yemez, raide alınmadı diye guildden mi cıkan dersin, item alamadı diye ağlayan mı dersin, bizim böyle adamlara ihtiyacımız yok gerekirse 25 kişi kalana kadar kicklerim o 25 kişi ile haftada 1 raid yapar bakarım dalgama, biz bu saatten sonra millete oyunu öğretecek değiliz, 10 yıllık pacth biraz araştırsın herkes anasının karnından wowcu olarak doğmadı, bende wowu hiç bilmiyordum hep google translate kullana kullana çevire çevire öğrendim bu oyunu, armut piş ağzıma düş olayı yok. Item için ağlayan, raide alınmadı diye guildden cıkan varsa güle güle paşa gönlü bilir, evet oturmuş bir kadro var neden bu adamları 2. 3. 4. runlara alıyorum sebebi şu; raidin kalitesini yükseltmek, dediğim gibi full normali babamda yapar amac ne kadar çok HC kesersek bizim için o kadar iyidir, herkez daha fazla gearlanır, sizin gibide zavallılar gelir burda ağlar lel,lol,lul kelimesine takılırlar..

EPGP' ye geçmemiz bir çok kişiyi cıldırttı aynı senin gibi, ne oldu milletin DKP'sini yakamıyorsunuz hakka giremiyorsunuz zorunuzamı gitti :D biraz adam olun adam, adalet neyse onu uygularız..

neyse özet olarak LEL :D

11. May 28, 2020  
    Bir çok şey yazılmış söylenmiş çizilmiş,

**** Yardım etmiyorlar, bizi sallamıyorlar, bize değer vermiyorlar, sadece kendi adamlarını alıyorlar; (Öylemi? :))

- Guild 'in kuruluşunun ilk amacı yardımcı olmak adınadır, daha önce haksızlığa uğrayanlara, haksızlıklarla savaşanlara destek olmaktır. (küllerinden bu yüzden doğmuştur.)

- Çarşamba günleri, çıktığı kadar RS 25 yapılıp, neredeyse girmeyen hiç kimse kalmayana kadar raid kurulmakta, haklısınz yardım yok, sevgi yok?

- Neredeyse her ay, bütün guild ile bir araya gelip, discord üzerinde 50 / 60 online ile toplantı yapıp, sizlerin fikirlerini sorup, guild 'i daha iyi bir yere doğru çıkarmak için uğraşıyoruz, tek tek söz veriyoruz, adam yerine koyuyoruz haklısın, yapmamak lazım :)

- Haftada 4 veya 5 ICC 25 HC Raid 'i çıkarıp, her run içerisine, minimum 15/20 arası farklı insanı katarak ( 5 x 15 = 75 veya 5 x 20 = 100 Farklı insan) sizler gearlanın, raid yapmayan kalmasın diye uğraşıyoruz , haklısın yapmamak lazım.

- Bugüne bugün (Nightfellia / Darkfellia) benden 10g isteyene, 1000g atmışlığım çoktur, 2k isteyip 5k gold atmışlığım da çoktur ki yapılanlar söylenmez ama gerçekten üzdü , nerdeyse herkese bu yardımı yapmışımdır. Yetmemiş, guild içerisinde DALARAN event'ları kurarak, kazananlara 5 'er K gold vermişliğim çok olmuştur.

- Raid 'e aldığımız insanlara güvenip, raidin ortasında çıkıp giden bazı akıllı arkadaşlarda geldi girdi aramıza, olay şudur ki 7-8 aydır raid'ler ne kadar kötü giderse gitsin, bu gerizekalı şerefsizlerin yaptığını yapan olmadı. (Bunu gerekirse, VIDEO ile buraya atarım, tek tek isimleri de ifşalarım) şerefsizliğin luzmu yok, eğer raid'i beğenmiyorsan, raidin bitmesini beklersin, yok kardeşim biz yapamıcaz burda dersiniz çeker gidersiniz, bunun ADABI / USULU büdür.

Daha yazılacak çok şey var aslında ama, " ANKA " guild 'i üzerindeki her bireyin, her bir insanın bizim için değeri sizin anlayamayacağınız kadar yüksektir, aramıza yeni katılan arkadaşlara ayrım yapmaksızın aynı değeri göstermeye çalışıyoruz.

Sizlerden tek beklediğimiz ise, bizler gibi sizlerin de bizlere anlayış göstermeniz, bunca gösterilen çabaya saygı duymanızdır.

---
    Kolay gelsin, ANKA Yönetim

12. May 28, 2020  
    Sa yaklaşık 1 hafta once başladık kardeşimle oynama iş güç cok aktif degilim ama canlı türk guildinde oynamak isteriz ben sabahları pek oyuncunuzu bulamıyorum geceleride officerlara mesaj attıgımızda donus olmuyor alım için 80 ve belli oranda gs mi lazım?

13. May 31, 2020  
    Şimdi anlaşılamaz bir şekilde alt tarafı bir oyun için bu kadar aşşağlayıcı sekilde konuşmanız yanlış
    1
    kimse kimseyi parayla getirmedi benim ricam ile geldiler sağolsunlar lodumuzu aldık daha sonra ayrı olarak daha güzel vakit gecireceğimizi anladığımız için hordeye geri döndük
    2
    anka guildinden ayrıldığımızdan sonra gelişen olaylar o anki guildin yönetimini ilgilendirir buna dışardan kimse karışamaz
    3
    bu Kralhasback isimli arkadaşı tanımıyoruz. bir ilgimiz yoktur
    4
    burda bunu okuyacak arkadaşlarımdan ricam kiminle bir sıkıntınız varsa onunla iletişime gecin bir guildi veya başka bir şahsı aranızdaki husumete dahil etmeyin lütfen

TheSoPaR

First 123 Last