1. May 31, 2020  
    Şimdi anlaşılamaz bir şekilde alt tarafı bir oyun için bu kadar aşşağlayıcı sekilde konuşmanız yanlış
    1
    kimse kimseyi parayla getirmedi benim ricam ile geldiler sağolsunlar lodumuzu aldık daha sonra ayrı olarak daha güzel vakit gecireceğimizi anladığımız için hordeye geri döndük
    2
    anka guildinden ayrıldığımızdan sonra gelişen olaylar o anki guildin yönetimini ilgilendirir buna dışardan kimse karışamaz
    3
    bu Kralhasback isimli arkadaşı tanımıyoruz. bir ilgimiz yoktur
    4
    burda bunu okuyacak arkadaşlarımdan ricam kiminle bir sıkıntınız varsa onunla iletişime gecin bir guildi veya başka bir şahsı aranızdaki husumete dahil etmeyin lütfen

TheSoPaR
    yav işte zavallının teki konuşuyo abi kim bilir hangi nickin altında gizleniyo :D amaan

2. June 2, 2020  
    aahaha 8/12 hcmiş max 1.runda 6.4 adamlarla LOD alamıyorsunuz 3.runınızda ise lkyı kesemiyorsunuz 8/12 alamıyorsunuz bunu çoğu insan pug runlarda yapıyo//Eğer böyle run yaparsan runın ortasında çıkarlar hem guild memberları hem de RL'ler kötü olunca guild de kötü oluyor yazık size:D
    Bir de şu LEL yazan engelli eleman var onu zaten saymıyorum bile:D

3. June 2, 2020  
    Herkese merhaba,

İsmim Ercüment,

2017 itibari ile warmane serverına başladım. İş, evlilik ve özel hayat yoğunluğu hasebiyle 3 sene sonra tekrar dönebildim.

Yakın zaman da 2 hafta ANKA Guild'i içerisinde bulundum. Oyuna tekrar başlayalı 1 ay oldu. Şu an başka bir Guild'de bulunuyorum. ( Guild'den müsaade almadığım için Guildin ismini zikretmek istemedim ama beni ANKA'dan tanıyanlar da var. Gizli saklı biri değilim. Bu yüzden ismimi de en başa yazdım. )

Bir çok olumlu,olumsuz, faydalı, faydasız ve kendi görüşünü iyi ya da kötü niyetle ifade etti.

Guild'in işleyişi kesinlikle beni ilgilendirmez. Memnun olan kalır, olmayan gider.

Tek tek muhasebesini yapıp şu bunu yaptı. Bu bana bunu dedi gibi muhabbetlere hiç girmeyeceğim. Giren görür kararını verir.

Guild ile hiç bir problemim olmadı sadece Ertuğrul'dan ötürü çıktım. Bunu kendisine de ifade etmek isterdim ama çoğu mesajıma dönüş yapmadı.
    Kişisel olarak bir sorunum da yok. Üslup bence ayarsız olduğu için herkese teşekkür ettim ve çıktım.

Guild için de çok güzel insanlar var ama onlardan da müsaade almadığım için isimlerini söylemiyorum. Fakat girdiğiniz de sizde tanırsınız. :)

ANKA'nın tecrübe ettiğim olumlu yanları;

Ertuğrul'un Twitch yayını yapması çok faydalı. Türkçe içerikli Boss savaşlarını öğrenmenizde yardımcı olacaktır.

Her Guild'de olduğu gibi güzel arkadaşlar mevcut.

Yardım istediğim arkadaşlar ilgileri ve alakaları için de teşekkür ederim.

Olumsuz Yönleri;

Ertuğrul bence iyi bir komutçu ama lider değil. Olamaz değil ama kendini bu konuda geliştirmesi lazım. ( Yılda 12 milyon lira ciro yapan 40 kişilik şirketin yöneticiliğini yaptığımdan ötürü böyle bir geri dönüş bırakıyorum. Naçizane )

Ondan daha iyi komut ve lider yetisi iyi olan arkadaşlar da mevcut. Fakat bilgisi, tecrübesi muhasebesine girmiyorum. Yaşadıklarımı ifade ediyorum. Çok fazla emek ve zaman sarfediyor belki de ondan yönetiyordur.

DİKKAT!

Yazdıklarımda en ufak kişisel bir niyet veya kötü amaç yoktur. ( Twitch yayınlarını düzenli olarak izlediğimden böyle bir şeye şahit olduğum için söyledim )
    Oyun oynama nedenim eğlenmek ve eğlenirken muhabbetin lezzetine varmak.

Hayat dışarıda bunu unutmayın. Birbirinize bir şeyler söylerken yüz yüze geldiğinizi farz edin. Yarın utanacağınız veya pişman olacak sözlerden kaçının lütfen. Herkesin beynin de küfür, hakaret, aşağılama v.b. şeyler mevcut. Bunu kullanıp kullanmamak sizin elinizde. Kimsenin eli armut toplamıyor ama kötülük de yarışmayın lütfen. İyi bir şeyler yapmak için yarışın.

Kendinize iyi bakın, selametle ;)

DİP NOT: Kün fe yekün adı altında yaklaşım da doğru değil. Eğer siz bir yanlış veya sorun görüyorsanız daha iyisini yapın. Yanlışa yanlışla karşılık verdiğiniz sürece sizin de o yanlış dan bir farkınız olmaz.
    Edited: June 2, 2020

4. June 3, 2020  
    Öncelikle kimsin nesin Horde tayfasından mısın yoksa 10 yaşında toksik bir velet misin bilmiyorum ama yeni hesap oluşturup burda atarlı rüzgarlı konuşmaların ile bir şey kazanamayacaksın bunun farkına var artık.Bizi küçük düşürüceğini zannediyorsun ama çok yanılıyorsun, forumdaki yorumları ben şikayet ettim Ertuğrul ile alakası yok, guildimiz her türlü eleştiriye açıktır ama sen eleştirmesini bile bilmiyorsun malesef.Raidlerimizde oluşan gerginlik konusuna gelelim, başka guildlerde de olduğu gibi bizimde oyuncularımızdan beklentilerimiz var her hafta defalarca denememize rağmen aynı hatalarda takılıp kalıyoruz bu yüzden raidlerde ses tonumuz yükseliyor malesef.Şu oyun yani WOTLK expansion’ı çıkalı 12 sene oldu, her bir class veya spec için veya taktik konusunda veya gold farmına kadar her şey ama her şey internette mevcut, her hafta aynı Raidi yapıyoruz buna rağmen hala LOD kesememizin tek sebebi yeteneksiz, isteksiz oyunculardan kaynaklanıyor.Bu oyun SOLİTAİRE gibi kart oyunu değil öğrenmen, okuman, çabalaman, dikkat isteyen rekabetçi bir oyun yani sana şöyle anlatayım mevzuyu yeni 80 olmuş guildimizden 100 gold yardım bekleyen biri raidlere alınmıyorum diye AĞLAYAMAZ.Elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz zaten raidlerde flask, pot dağıtıyoruz classı ile bilmediği bir şey varsa bize danışmalarını söylüyoruz, en kötü işine yarayacak videolar gönderiyoruz ama yine en küçük bir ilerleme bile göremiyoruz bazı oyuncularımızda bu da raidlerimizde daha sert yönetmemize sebep oluyor.
    -----
    DKP sistemi yeni gelen oyuncuları eziyor denildi guild içerisinde, item aç gözlülüğü yapan, birbirlerinin DKP’sini yakmaya çalışan oyuncular var buna çözüm olarak EPGP sistemini düşündük ve hemen uyguladık, kimileri buna da AĞLADI biz neden bu kadar DKP biriktirdik diye...şimdi onun cevabını da buradan vereyim, daha main karakterini bilmeyen oyuncu gelmiş 2-3 alt karakterini kasmaya çalışıyor ve item aç gözlülüğü yapıyor, EPGP sisteminde bile puan biriktirmeye çalışanlar alt karakterini bu şekilde kasacağını zanneden oyuncular var malesef.. Gelmişsin forumda officer kadrosunu eleştiriyorsun, asıl yeni gelen oyuncuları ezen sizlersiniz officer kadrosu olarak bu güne kadar ne bir iteme çöktük ne de yardım isteyen birini geri çevirdik buna rağmen bitmedi aç gözlülük.Burda bir çok kişiden önce oynadım Molten/Warmane de ve bir çok yabancı guildlerde officerlik yaptım fakat bizim milletimiz kadar aç gözlü, kendinden çok emin bir oyuncu kadrosuna denk gelmedim yabancılar arasında.Haftada 4-5 RS 25 yapıyoruz // 4-5 ICC 25 yapıyoruz kimin için? Tabiki guildimiz için çünkü sizlerden talep geliyor kendi karakterlerimizi değil sizleri kasıyoruz buna rağmen kötü oluyoruz.Karakterlerinizi biz kasalım goldunuzu, pottunuzu, flaskınızı biz verelim, sizden istediğimiz tek şey classınızı öğrenmeniz ve dikkatli oynamanız...bunu da beceremeyen oyuncular bizi eleştiriyor.Guildimizde toksiklik çabaların boşa istersen yeni hesap aç istersen başka bir isimle gir guildimize fark etmez burda Ertuğrul’a hayatı oyun olmuş diyen sizlersiniz ama bizlerden daha çok ciddiye aldığınız kesin oyunu böyle toksiklikler yaptığınıza göre daha çok küçüksünüz yazık kafanıza. :D :D
    Umarım o beyninin filtresinden geçmiştir anlattıklarım bu toksik yorumunu da şikayet edeceğim merak etme bu gidişle banlanırsın..ama sen gider yeni hesap açarsın zaten toksik olduğun için...
    @Gumhambam // @Zredas
    ---
    Ceza/Batıkan

5. June 3, 2020  
    Herkese merhaba,

İsmim Ercüment,

2017 itibari ile warmane serverına başladım. İş, evlilik ve özel hayat yoğunluğu hasebiyle 3 sene sonra tekrar dönebildim.

Yakın zaman da 2 hafta ANKA Guild'i içerisinde bulundum. Oyuna tekrar başlayalı 1 ay oldu. Şu an başka bir Guild'de bulunuyorum. ( Guild'den müsaade almadığım için Guildin ismini zikretmek istemedim ama beni ANKA'dan tanıyanlar da var. Gizli saklı biri değilim. Bu yüzden ismimi de en başa yazdım. )

Bir çok olumlu,olumsuz, faydalı, faydasız ve kendi görüşünü iyi ya da kötü niyetle ifade etti.

Guild'in işleyişi kesinlikle beni ilgilendirmez. Memnun olan kalır, olmayan gider.

Tek tek muhasebesini yapıp şu bunu yaptı. Bu bana bunu dedi gibi muhabbetlere hiç girmeyeceğim. Giren görür kararını verir.

Guild ile hiç bir problemim olmadı sadece Ertuğrul'dan ötürü çıktım. Bunu kendisine de ifade etmek isterdim ama çoğu mesajıma dönüş yapmadı.
    Kişisel olarak bir sorunum da yok. Üslup bence ayarsız olduğu için herkese teşekkür ettim ve çıktım.

Guild için de çok güzel insanlar var ama onlardan da müsaade almadığım için isimlerini söylemiyorum. Fakat girdiğiniz de sizde tanırsınız. :)

ANKA'nın tecrübe ettiğim olumlu yanları;

Ertuğrul'un Twitch yayını yapması çok faydalı. Türkçe içerikli Boss savaşlarını öğrenmenizde yardımcı olacaktır.

Her Guild'de olduğu gibi güzel arkadaşlar mevcut.

Yardım istediğim arkadaşlar ilgileri ve alakaları için de teşekkür ederim.

Olumsuz Yönleri;

Ertuğrul bence iyi bir komutçu ama lider değil. Olamaz değil ama kendini bu konuda geliştirmesi lazım. ( Yılda 12 milyon lira ciro yapan 40 kişilik şirketin yöneticiliğini yaptığımdan ötürü böyle bir geri dönüş bırakıyorum. Naçizane )

Ondan daha iyi komut ve lider yetisi iyi olan arkadaşlar da mevcut. Fakat bilgisi, tecrübesi muhasebesine girmiyorum. Yaşadıklarımı ifade ediyorum. Çok fazla emek ve zaman sarfediyor belki de ondan yönetiyordur.

DİKKAT!

Yazdıklarımda en ufak kişisel bir niyet veya kötü amaç yoktur. ( Twitch yayınlarını düzenli olarak izlediğimden böyle bir şeye şahit olduğum için söyledim )
    Oyun oynama nedenim eğlenmek ve eğlenirken muhabbetin lezzetine varmak.

Hayat dışarıda bunu unutmayın. Birbirinize bir şeyler söylerken yüz yüze geldiğinizi farz edin. Yarın utanacağınız veya pişman olacak sözlerden kaçının lütfen. Herkesin beynin de küfür, hakaret, aşağılama v.b. şeyler mevcut. Bunu kullanıp kullanmamak sizin elinizde. Kimsenin eli armut toplamıyor ama kötülük de yarışmayın lütfen. İyi bir şeyler yapmak için yarışın.

Kendinize iyi bakın, selametle ;)

DİP NOT: Kün fe yekün adı altında yaklaşım da doğru değil. Eğer siz bir yanlış veya sorun görüyorsanız daha iyisini yapın. Yanlışa yanlışla karşılık verdiğiniz sürece sizin de o yanlış dan bir farkınız olmaz.
    Eleştirin için teşekkürler, sonuçta bu bir oyun, bu kadar ciddiye alınıcak birşey değil, kimseyede liderlik yapmaya gerek yok :) Geliyoruz oyunumuzu oynuyoruz ve gidiyoruz yaptığımız tek şey bu, tabiki beni sevmeyen illaki olacak, bana aşık olun beni sevin diye birşey söylemedim, benden nefrette edebilirsin..

Her zaman böyle güzel eleştirilere guild olarak açığız, en azından beyin yoksunu guildden bi taraflarına tekmeyi yiyen insanlar gibi gelip buraya ağlamadın, insan gibi söyledin ve çıktın, sonuna kadar saygı duyuyorum.

6. June 8, 2020  

7. Merhabalar yaklaşık 9 ay oldu bu serverda başlayalı ama çok aktif oynayamadım. Allianceta başladım ara ara oynuyorum bende, guilde katılım için kime ulaşmamız gerekiyor veya guilde katılım şartı varmı

8. Hocam klan hala aktif mi katılmak isiyoruz ama pm ile ulaşmak neredeyse imkansız .... chat çöp dolu

First 123