1. Mala pomoć oko odabira frakcije i rajdovanja :)

    Pozdrav svima,

    Planiram već neko vreme da se vratim na WOTLK malo da se naigram starih raidova pa sam bio u nedoumici da postavim par pitanja, pa se setih da postoji jako aktivan forum. Igrao sam na starom moltenu nekada R.paladina i U.Dka, poslednjih 6 godina sam proveo na retailu, trenutno igram S.prista i F.mage-a.
    Nešto o sebi da kažem.
    Moja pitanja se odnose, kakvi su naši rajderi ovde, kakvo iskustvo imate odnosno da li su friendly, pošto warmane zna da bude jako toksično mesto za negerovane igrače?
    Pošto je ovo privatan server, ja bih verovatno izabrao S.prsta ili F.mage kao svog karaktera pa me zanima da li u potpunosti rade, jer se sećam iz perioda da nekada nešto sitno na nekoj klasi ne radi, a to sitno nekad bude baš bitno?
    I kako stojimo sa frakcijama Horda-Alijansa?

    Hvala unapred.
    Outlander.

  2. obe klase rade super, povodom toxic "to si sam vec odgovorio" u ally imas vise nasih low guildova nego u hordi, a ljudi su uglavnom friendly dok ne vide kakav si igrac, tako da ti od toga dosta zavisi ;) :)

  3. Hvala na brzom odgovoru. To je nešto što sam želeo da čujem :)

  4. Mozes li biti malo precizniji sa "jako toksicno mesto za negearovane igrace".
    Po mom misljenju to znaci da ocekujes dvije stvari tu, a to je da cim budes 80 187ilvl average da udjes 25hc sa dobrodoslicom "brate moj, kume moj ajde nema veze sto si low". Ili ocekujes "ma bezi bre nadji gear idi farmaj fos pos pa kupi 245 preko eota itd itd za raide".
    Pretpostavljam sta ocekujes ali najbolje bi ti bilo karticu u ruke i pravac banka da kupis offset za lika a set ce doci vremenom. Mozda znas nekog ko je oficir pa te progura preko veze a drugacije tesko da ces upasti raide kao 200ilvl i frostsavage set. Horde se mani jer to su lica za posmatranje i opasna po okolinu irl,cim on ide iz STV u steltu lvl19 do Redridge Mountina da u Lakeshire ubija loware jasno ti je sve.

  5. ajmooo borkoooo cekamo taj icc na streamu :D

  6. Ne, naravno čak ni približno tome što ste naveli. Kada sam pričao o gerovanju mislio sam da recimo za ICC N traže GS koji se dopa u ICC HC. Jer sam čuo da se mnogo ljudi žale upravo na to. Pa sad ono niko ne pruži priliku da uđeš u raid da dobijes iteme koji tebi trebaju, već traže gerovane ljude kako bi gerovali svoje altove i slično na to sam mislio. Delimično preigrao sam ceo WOTLK znam sistem gerovanja kako ide to mi stvarno nije problem od 2005 igram tako da baš imam ispunjen game time :). Ahh, ne bih nikad davao taj novac u kupovinu gera pa da ne zna koliko da mi se igra, zar je do togla došlo da ljudi traže toliko to?
    Hahah, znači horda da se zaobiđe :). Voleo bih da čujem još neko mišljenje.

  7. Iskreno gde god da udjes neces da pogresis, igraj sta ti je zanimljivo bitno je da te ne smori klasa, mada koliko sam ja igrao i hordu i alijansu mislim da bi ti najbolje bilo da udjes u hordu jer nekako ima vise novijih igraca koji tek dolaze na 80 nego u alijansi. Mnogo vise vremena mi je trebalo da nalazim ljude za FOS i POS u ally nego u hordi. A i ljudi u hordi kolko sam ja igrao traze mnogo manje gs za te kao pocetne raidove nego ally naravno imas i te ******e u hordi koji dodju pa traze 5.8k za ICC 10N. Alijansa ti je nekako vise za PVP zbog humana zato sto ima op racial, moze da nosi 2 pve trinketa ne treba mu pvp trinket. Ovo je sve iz moje perspektive ako imas vremena probaj obe frakcije pa vidi :D

  8. Imam ja karaktere 80 već na obe frakcije, ali bih jedan fresh leveling proces prošao tako uz put upoznaš i nešto više ljudi. Ali siguran sam da bez gilda ništa neće da se ostvari. Hvala ti na poruci :)

  9. Aliansa ima dosta nasih guildova, nisu svi dobri, i pola su djubrad po mom iskustvu ali nadje se po neki dobar da ne imenujem sad.
    U hordi ne znam iskreno, nisam vidjao.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •