1. Email probléma!

    Sziasztok ! Újra elakarok kezdeni játszani tudom a felhasználó nevem jelszóm de, viszont az emailt elfelejtettem és mikor be akarok lépni kéri az aktiváló kódot. Valaki járt már így ? esetleg van valami útja módja hogy másik emailt kapjon az accom ? előre is köszönöm a válaszokat !

  2. Szia.

    Sajnos nem igazán. Ahhoz hogy betudj lépni és az e-mail-t megváltoztatni a rendszernek új, ideiglenes jelszót kell generálnia és azt elküldenie a jelenlegi e-mailed-re, ennél fogva arra mindenképp szükség lenne. Gondolkodj kicsit és talán eszedbe jut, hogy mi volt a címed. Az sem baj, ha mára már törlődött, akkor csak ugyanazzal a címmel készítesz egy másikat ott és még egyszer kéred a jelszót.

    De ha az e-mail nincs meg, akkor jó eséllyel elölről kell kezdened mindent. Ha ebben segítség kell akkor csak írj.

  3. Sziasztok.

    Nem feltétlenül kell elölről kezdenie ha nincs is meg az email-je. Tavaly így jártam egy másik account-ommal, hogy elfelejtettem az emailt. Szerencsémre beszéltem az egyik adminnal miután egyeztettünk pár dolgot és tudott nekem új emailt írni a régi helyére, és így már betudtam lépni a másik account-omba is.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •