1. zb

    sveiki visiem karoč ir man acc,bet aizmirsu paroli hvz kā lai tiek iekšā,rakstiju adminam bet šis prasa epastu to ar neatceros jo baigi sen spēlēju un domāju atsākt,ir kādi varinati?

  2. Izskatās ka nē, ja jau tik vecs acc tāpat tev tur viss tukšs vidrīzāk. (Moltdowns un incativity cleanups)

  3. pirms 3 vai 4 gadi speleju bet nu neko uztaisiju jaunu acc saksu visu no jauna

  4. iesaku nākt spēlēt icecrown Hordes pusē... Te ir cik man zināms lielākā latviešu ģilde outcast

  5. sveiki visiem karoč ir man acc,bet aizmirsu paroli hvz kā lai tiek iekšā,rakstiju adminam bet šis prasa epastu to ar neatceros jo baigi sen spēlēju un domāju atsākt,ir kādi varinati?
    Varu ieteikt Izrakņāties pa visiem iespējamiem epastiem kuri varētu būt reģistrēti un tad skatīties vai ir kāds. Tas ka bez epasta un parolēm admini tev neko nedos ir tikai saprotami. Ja vispār neesi pārliecināts vai tur kaut kas vispār ir vai nav kaut cik vērtīgs, tātad tur nekā nav vērtīga. Es ieteiktu taisi vienkārši jaunu acc un miers. Levelošanās ir pietiekami ātrs process un gear iegūšana vēl jo vairāk

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •