1. Mercanary Mod Bg Error sorunu

herkese merhaba Alliance oynuyorum BG girerken eğer horde tarafına geçersem error veriyor ve oyundan atıyor sebebini ve çözümünü bilen varmı şimdiden Teşekkürler ..

2. Kullandığın addonlardan birinden kaynaklanyor olabilr eğer aldığın error ekranında sebep yazmıyorsa şöyle bir adım izleyebilirsin; Addonların hepsini kapatarak tekrar girmeyi dene. Eğer sorun yaşamazsan, tek tek addonları açarak oyuna gir ve test et. Sorun yaşadıgın addon kendini belli eder. Bir de horde tarafında oynamak istemezsen kökten çözüm olarak xfaction olayını kapat derim.

3. Kullandığın addonlardan birinden kaynaklanyor olabilr eğer aldığın error ekranında sebep yazmıyorsa şöyle bir adım izleyebilirsin; Addonların hepsini kapatarak tekrar girmeyi dene. Eğer sorun yaşamazsan, tek tek addonları açarak oyuna gir ve test et. Sorun yaşadıgın addon kendini belli eder. Bir de horde tarafında oynamak istemezsen kökten çözüm olarak xfaction olayını kapat derim.
    bende kapalıda Guild ile girdiğimiz için horde tarafına geçiyoruz ya hata veriyor aldığım ekranda birdaha olursa ss çekip atarım buraya sana zahmet olmazsa bakarsın

4. Kullandığın addonlardan birinden kaynaklanyor olabilr eğer aldığın error ekranında sebep yazmıyorsa şöyle bir adım izleyebilirsin; Addonların hepsini kapatarak tekrar girmeyi dene. Eğer sorun yaşamazsan, tek tek addonları açarak oyuna gir ve test et. Sorun yaşadıgın addon kendini belli eder. Bir de horde tarafında oynamak istemezsen kökten çözüm olarak xfaction olayını kapat derim.
    https://i.hizliresim.com/lbQqEE.jpg resim bu

5. Bu hatanın birçok sebebi olabiliyor. Oyun son patch güncellemesi, Driver kartını güncellemesi, vs vs ancak sendeki addonlardan kaynaklı olabilir.
    World of warcraft dosyasının içine girip Cache, Interface, ve WTF dosyalarını bul ve isimlerini şu şekilde değiştir sırasıyla..

Cache >>>CacheOld,
    Interface >>>> InterfaceOld,
    WTF >>>> WTFOld

Bunları yaptıktan sonra oyunu acın, otomatikmen dosyaları güncelleyecek eğer yeniden düzelmezse oyunu hata veren addonu bulana kadar en yukarıda yazdıgım denemeyi yapacaksınız biraz uzun surer, zaman alır ancak çözüm kesin olur.

6. eğer wod modeli kullanıyor iseniz eski sürümü indirip deneyin wod modellemede bir sıkıntı var çoğu kişi de fatal yemeye sebeb oluyor..